آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226220 ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۳۰

امام جمعه سرپلذهاب:

دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم و مقابله با گرانی و تورم تمام توان خودرا بکارگیرد / رسالت بسیج در دهه چهارم انقلاب سنگین تر است

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب گفت : دولت در مدت باقیمانده عمر خدمت خود برای رفع مشکلات معیشتی مردم و مقابله با گرانیهای بی دلیل و بی منطق تمام توان خودرا بکار گیرد .

دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم و مقابله با گرانی و تورم تمام توان خودرا بکارگیرد / رسالت بسیج در دهه چهارم انقلاب سنگین تر است

حجت الاسلام فاطمی نسب در گفتگو باخبرنگارما اظهارداشت : مشکلات معیشتی و تورم و گرانی موجود در بازار امروز زندگی مردم را سخت کرده است همچنین شرایط و وضعیت بیماری کرونا در کشور و تعطیلی های مکرر کسب و کارها که بخاطر حفظ سلامت مردم اعمال می شود باعث سخت تر شدن این اوضاع برای مردم شده است .

وی افزود : وجود تحریمهای ظالمانه آمریکا نیز بر وضعیت معیشت ، کارواقتصاد ، سلامت و جان مردم تاثیرگذار بوده و آنرا تهدید جدی می کند .

ایشان با اشاره به توافق مشترک هسته ای کشور موسوم به برجام اذعان داشت : مهمترین نتیجه برجام هسته ای برای کشور بدست آمدن یک تجربه بزرگ ملی از بی اعتمادی آمریکا و غرب بود که در نگاه بسیاری از مردم این نگاه مشکل داست ولی بااین توافق انجام گرفته این نگاه نسبت به آمریکا و اروپا تصحیح شد.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : دلبستن به دولت جدید آمریکا خلاف عقلانیت است چون بدعهدی آنها بارها ثابت شده است و نسلهای سوم و چهارم انقلاب نیز یک دوره آمریکا شناسی را تجربه کنند .

فاطمی نسب باتاکید بر حل مشکلات با تکیه بر توان داخلی اذعان داشت : بیش از ۸ ماه از عمر دولت باقیمانده است که لازم است باتوان مضاعف منویات رهبری را اجرایی کرده و سال پایانی خدمت خودرا فارغ از هرگونه فرافکنی فرصت سوز به خوبی به پایان رساند .

وی بابیان اینکه گرانی و تورم ظالمانه و بی منطق نباید دشورای تحریم ظالمانه دشمن را بیشتر کند افزود : دولت باید با هماهنگی بیشتر ، توان مضاعف ، روحیه جهادی و مدیریت انقلابی و روانتر تمام امکانات و توان خودرا برای رفع گرانی های بی دلیل و بدون منطق به کار گیرد .

ایشان درادامه به هفته بسیج اشاره کرد و گفت : بسیج به گفته امام بزرگوار ما از برکات و الطاف خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ارزانی شد .

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : در دهه چهارم انقلاب اسلامی رسالت بسیج سنگین تر از گذشته شده و نقش آفرینی ویژه و تمام عیار آن در عرصه راهبردی پیشرفت و تمدن سازی است که عزمی راسخ را می طلبد .