آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226216 ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۹

نماینده حوزه های انتخابیه شهرستان های قصرشیرین،سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

دیدار با معاونین وزیر وزیر بهداشت و جبران کمبود تجهیزات حوزه درمان در شهرستان های حوزه انتخابیه

بازی دراز 1404:نماینده حوزه های انتخابیه شهرستان های قصرشیرین،سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از دیدار با معاونین وزیر و جبران کمبود تجهیزات حوزه درمان در شهرستان های انتخابیه خبر داد.

دیدار با معاونین وزیر وزیر بهداشت  و جبران کمبود تجهیزات حوزه درمان در شهرستان های حوزه انتخابیه

شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به کمبود تجهیزات و امکانات حوزه درمان و پزشکان متخصصین در بیمارستان های حوزه انتخابیه دیداری با سه تن از معاونین وزیر،( معاون درمان ، توسعه منابع انسانی و و معاون امور مجلس صورت گرفت .

 

وی افزود: در این دیدار آنچه که ضروری است عنوان شد که تخت های آی سی یو مجهز ابتداً در بیمارستان سرپل ذهاب تجهیز کنند و با اضافه کردن پزشک متخصص کمبودهای حوزه درمان جبران گردد.

 

وی بیان کرد: پس از پیگیری بعمل آمده تاکنون ۶ تخته آی سی یو با تمام امکانات به حوزه درمان شهرستان سرپل ذهاب و قصر شیرین اضافه شده است.

 

وی یادآور شد: پس از زمان جنگ تحمیلی تاکنون در مجموعه بیمارستان شهرستان های حوزه انتخابیه ۱۵ تا آی سی یو بوده که امید است در آینده این کمبودها برطرف شود.

 

حیدری در پایان گفت: موضوع دیگری در دیدار با معاونین وزیر مطرح شد پیگیری در تسریع روند پروژه‌های عمرانی در منطقه بود که مقرر شد معاون درمان و معاون توسعه منابع انسانی از مسائل و مشکلات این منطقه بازدید به عمل آورند.