آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226215 ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۹

امام جمعه سرپلذهاب:

سفر رهبر انقلاب به سرپلذهاب امید بخش ، وحدت آفرین و شتاب دهنده بازسازی بود / حضور رهبری در بین مردم اهل سنت و اهل حق ثابت کرد که رهبر انقلاب نگاه قومیتی و مذهبی ندارد

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب گفت : سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به سرپلذهاب باعث امید به آینده ، ایجاد وحدت ، شتاب در کارهای بازسازی و معطوف شدن تمام نگاهها در کشور به سمت مناطق زلزله زده شد .

سفر رهبر انقلاب به سرپلذهاب امید بخش ، وحدت آفرین و شتاب دهنده بازسازی بود / حضور رهبری در بین مردم اهل سنت و اهل حق ثابت کرد که رهبر انقلاب نگاه قومیتی و مذهبی ندارد

 

حجت الاسلام فاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار ما ضمن گرامیداشت سالگرد سفر رهبر انقلاب به سرپلذهاب اظهارداشت : رهبری معظم انقلاب اسلامی بعداز وقوع زلزله ۷/۳ ریشتری در سرپلذهاب با صدور پیام تاریخی خود موجی از امید را دردل مردم زنده شد و باعث حرکت نیروهای جهادی و امدادی بسوی این شهرزلزله زده شد و همه نگاهها به سمت سرپلذهاب معطوف گردید.

وی افزود : سفر رهبر انقلاب در شرایطی که زلزله زدگان ناامید و مصیبت دیده بودند موجب شد که بارقه های امید در دل مردم زنده شود و مردم نسبت به آینده دلگرم و خوشبین شوند .

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : این سفر باعث نشاط ، سرزندگی و امید در بین مردم شد و از دیدار رهبر انقلاب با مردم قابل مشاهده بود که زلزله زدگان با مشاهده ولی امر مسلمین جهان آلام و مصیبتهای خودرا فراموش کردند.

ایشان بابیان اینکه سفر رهبر انقلاب بسیار ارزشمند بود افزود : این سفر ثابت کرد که رهبر انقلاب به فکر زلزله زدگان است و روی این موضوع حساس بوده و با جدیت و فوریت به موضوع ورود پیدا کرده است و به مردم ثابت شد که فراموش نشده و شخص اول کشور به فکر آنها می باشد که بسیار در روحیه مردم تاثیر گذار بود .

فاطمی نسب خاطر نشان کرد : حضور رهبر انقلاب در مناطق روستایی دشت ذهاب ثابت کرد که مردم برای رهبرانقلاب اهمیت بسیاری دارند و نگاه ایشان به مردم براساس دیدگاههای قومی و مذهبی نیست و برای ایشان تفکر شهروند درجه یک و دو براساس تعصبات مذهبی و قومیتی وجود ندارد و سبب شد که علاوه بر شکل گرفتن اتحاد خاص میان مذاهب اسلامی شهرستان ، تیر دشمنان برای ایجاد تفرقه در بین مردم به سنگ بخورد.

وی اذعان داشت : رهبر انقلاب در این سفر مسئولین کشور را خطاب قرار داده و برای رسیدگی به زلزله زدگان ، تجهیز مردم به امکانات و وسائل و تجهیزات امدادی و بازسازی سریع مناطق زلزله زده تاکید می کنند که باعث عزم راسخ مسئولین و حرکت باشتاب آنها بعداز سفر رهبر انقلاب می شود .

 

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : وقتی رهبری معظم انقلاب اسلامی فرمودند که از تهدید زلزله باید فرصت سازی شود و نوید روزهای خوب برای سرپلذهاب را می دادند خیلی از مردم و مسئولین معنا و مفهوم واقعی این حرفها را نمی دانستند اما امروز بعداز گذشت سه سال می دانیم که سخنان و کلام رهبر انقلاب به ثمر نشسته است .

فاطمی نسب ادامه داد : امروز سرپلذهاب رشد کرده و باوجود تمام مشکلات و کمبودها و گرفتاریها یکی از محکم ترین ، اصولی ترین و مهندسی ترین شهرهایی است که در سطح کشور ساخته شده است .

وی افزود : ساخت ابنیه و زیرساختهای آموزشی و بهداشتی و ... محکم با پای کار آمدن مسئولین و خود مردم از برکات سفر رهبر انقلاب و یکی از موارد تبدیل تهدید زلزله به فرصت در سرپلذهاب است .

نماینده ولی فقیه در شهرستان تصریح کرد: بعداز سفر پرخیروبرکت رهبرانقلاب تمام گروههای جهادی بسیج و طلبه ها و دانشجویان و سایر اقشار بسیج به سرپلذهاب سفر کرده و در بازسازی شهرستان سهیم شدند .

فاطمی نسب اذعان داشت : این سفر باعث تاب آوری مردم ، ایجاد وحدت ، امید به آینده ، شتاب در کارها ، معطوف شدن نگاهها به سرپلذهاب و درک کردن نگاه پدرانه ولایت توسط تمام مردم شد .