آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226212 ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۹

امام جمعه اهل سنت سرپلذهاب

سفر رهبر انقلاب موجی از امید را دردل مردم زلزله زده ایجاد کرد / حرکت روبه جلوی ستاد بازسازی بعد از حضور رهبری در مناطق زلزله زده شهرستان

بازی دراز 1404:امام جمعه اهل سنت سرپلذهاب گفت : سفر رهبر انقلاب موجی از امید را دردل مردم زلزله زده ایجاد کرد و باعث حرکت روبه جلوی ستاد بازسازی بعد از حضور رهبری در مناطق زلزله زده شهرستان شد.

سفر رهبر انقلاب موجی از امید را دردل مردم زلزله زده ایجاد کرد / حرکت روبه جلوی ستاد بازسازی بعد از حضور رهبری در مناطق زلزله زده شهرستان

ملارشید ثنایی درگفتگو باخبرنگار ما ضمن گرامیداشت سالگرد سفر رهبر انقلاب به مناطق زلزله زده در سال ۱۳۹۶ اظهارداشت : حضور رهبر انقلاب در مناطق زلزله زده سرپلذهاب موجی از امید را در دل زلزله زدگان ایجاد کرد و باعث دلگرمی مردم شد.

وی افزود : مقام معظم رهبری در کمترین زمان ممکن و بعد از گذشت یک هفته از زلزله با سفر خود به این مناطق و حضور در میان مردم مرحمی بر آلام و دردهای زلزله زدگان شدند.

امام جمعه اهل سنت شهرستان تصریح کرد : سفر مقام معظم رهبری علاوه بر خیر و برکات مادی آن از لحاظ معنوی نیز باعث قوت قلب مردم زلزله زده و حرکت رو به جلوی آنها برای بازسازی مناطق زلزله زده شد .

ثنایی خاطر نشان کرد : رهبری انقلاب در میان چادر و کپرهای زلزله زدگان دشت ذهاب و مردم اهل سنت نیز حضوریافته و با مردم روستاهای کوئیک سخن گفتند که قدمگاه ایشان برای مردم بسیار پرخیر و برکت شد .

وی در پایان افزود : سفر مقام معظم رهبری هم برای درد و رنج و مصیبت زلزله زدگان مرحم بود و هم یک نیروی محرکه بسیار قوی برای حرکت رو به جلو و باقدرت ستاد بازسازی در مناطق زلزله زده شد .