آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226209 ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸

فرمانده سپاه شهرستان سرپلذهاب :

بسیج عضو پیشرو مجموعه انقلاب اسلامی است / برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته بسیج با رعایت پروتکلهای بهداشتی / برنامه های امسال در جهت مبارزه با شیوع بیماری کرونا و حمایت از اقشار آسیب پذیر است

بازی دراز 1404:فرمانده سپاه شهرستان سرپلذهاب گفت : برنامه های گرامیداشت هفته بسیج با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی بیشتر در جهت مبارزه با شیوع بیماری کرونا و حمایت از آسیب دیدگان خواهد بود .

بسیج عضو پیشرو مجموعه انقلاب اسلامی است / برگزاری برنامه های گرامیداشت هفته بسیج با رعایت پروتکلهای بهداشتی / برنامه های امسال در جهت مبارزه با شیوع بیماری کرونا و حمایت از اقشار آسیب پذیر است

 

سرهنگ نوروز اکبری در نشست خبری هفته بسیج اظهارداشت :بسیج در تمام سختیها و عرصه های مختلف کشور  بعنوان عضو پیشرو انقلاب اسلامی و یک ستون محکم حضورز فعال و اثرگذار دارد .

ایشان بابیان اینکه امسال اولین سالگرد تشکیل بسیج بدون حضور جسم ملکوتی سردار دلها شهید سلیمانی می باشد افزود : برنامه های گرامیداشت هفته بسیج امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا ولزوم حفظ سلامت مردم بدون برگزاری تجمعات و بارعایت تمام پروتکلهای بهداشتی اجرا خواهد شد .

وی تصریح کرد : برنامه های گرامیداشت هفته بسیج امسال با شعارمحوری بسیج پیشرو خدمت و امید آفرین براساس همان شعار معروف اشدا علی الکفار و رحماء بینهم بیشتر در حوزه مبارزه با شیوع ویروس کرونا و حمایت و کمک به قشر آسیب پذیر جامعه اجرا خواهد شد.

فرمانده بسیج شهرستان اذعان داشت : در ۵ آذر که هرسال با تجمع بسیجیان شهرستان برگزار می شد امسال تمام بسیجیان در منازل خود حضور داشته و به سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی که از طریق رسانه ملی بصورت زنده پخش خواهد شد گوش جان خواهند داد.

ایشان بابیان اینکه کارگروههای متعددی در سپاه ناحیه برای برنامه های هفته بسیج تشکیل شده است ادامه داد : برنامه محوری و ویژه بسیج شهرستان تهیه ۱۱۰ صندلی در کنار مزار شهدای گمنام شهرستان و قراردادن تمثال ۱۱۰ شهید گلگون کفن بسیجی شهرستان برروی آن است و حضور ۴۱ نفر از بسیجیان به نمایندگی از اقشار مختلف بسیج ، صنوف مختلف ، مذاهب مختلف اسلامی و مشاغل گوناگون از بسیجیان سپاه ناحیه سرپلذهاب ،  که هرکدام به مدت ۲ دقیقه با شهدا سخن خواهند گفت .

اکبری تصریح کرد : خانواده های نیازمند شهرستان شناسایی شده و پکهای کمک معیشتی مواد غذایی برای آنها تامین شده که توسط بسیجیان و به نام شهداء به این خانواده ها اهداء خواهد شد .

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب تصریح کرد : برنامه های بسیج امسال بیشتر به سمت و سوی مبارزه با شیوع بیماری کرونا و تلاش در جهت کمک به حفظ سلامت مردم خواهد بود و از همه مردم شهرستان نیز دعوت می کنم که با رعایت پروتکلهای بهداشتی در این برنامه ها حضور یابند .