آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226191 ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت:

دیدار ریاست اداره کتابخانه های عمومی با فرماندار و ریاست انجمن کتابخانه‌های شهرستان

بازی دراز1404:به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ریاست اداره کتابخانه های عمومی با فرماندار و ریاست انجمن کتابخانه‌های شهرستان دیدار کرد.

دیدار ریاست اداره کتابخانه های عمومی با فرماندار و ریاست انجمن کتابخانه‌های شهرستان

محبت جمالی نیا فرماندار سرپلذهاب در این دیدار ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده در کتابخانه‌های عمومی شهرستان، توجه به فرهنگ مطالعه و انجام فعالیت های فرهنگی کتاب محور در بستر فضای مجازی در این شرایط را بسیار مهم دانسته و نکات و توصیه هایی را در این خصوص مطرح کرد.

وی به شرایط کرونایی در شهرستان اشاره کرد که برای سرگرمی، پر کردن اوقات فراغت در خانه، بالا بردن سطح دانش و آگاهی روز، روش های مطالعه کتاب را در بستر فضای مجازی فراهم کنیم تا با عمل به شعار در خانه می مانیم و کرونا را شکست می دهیم شرایط حاد این بیماری را کنترل و مدیریت کنیم.

فرماندار شهرستان به کارنامه درخشان کتابخانه های عمومی شهر یادآوری کرد و گفت: در دوران سه سال گذشته از زلزله با توجه به از بین رفتن زیرساخت های فیزیکی ساختمانی و مشکلاتی در روند بازسازی، این مجموعه توانسته است در بسترهای متفاوتی کتاب خوانی و تشویق به مطالعه را بین عموم مردم الخصوص نوجوانان و جوانان ترویج و تثبیت کند.

وی افزود: انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سرپل ذهاب، با فعالیت های مناسبی که در حوزه های مختلف انجام داده است حائز رتبه برتر در حوزه انجمن های استان گردیده است.

ریاست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان‌نیز در ادامه این دیدار گزارشی از وضعیت و نحوه فعالیت کتابخانه های عمومی و برنامه های فرهنگی مدنظر برای هفته کتاب در بستر فضای مجازی ارائه داد.

لازم به ذکر است، روز سه شنبه ۲۷ آبان ماه در مراسمی که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار خواهد شد از برگزیدگان حوزه کتاب و کتابخوانی در استان، توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه تقدیر خواهد شد.