آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226073 ۱۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۶

‍ ‍ رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپلذهاب :

مشاوره تلفنی بهزیستی خدمتی تخصصی و رایگان برای افراد نیازمند به مشاوره / شماره تماس ۱۴۸۰ آماده دریافت تماس های مردمی نیازمند مشاوره است

بازی دراز 1404:رئیس اداره بهزیستی سرپل ذهاب گفت : مشاوره تلفنی بهزیستی با شماره تماس ۱۴۸۰ خدمتی تخصصی ، مفید ، سریع در دسترس و رایگان برای نیازمندان به مشاوره است .

مشاوره تلفنی بهزیستی خدمتی تخصصی و رایگان برای افراد نیازمند به مشاوره / شماره تماس ۱۴۸۰ آماده دریافت تماس های مردمی نیازمند مشاوره است

بهمن بوچانی درگفتگو باخبرنگار ما اظهار داشت :  مشاوره تلفنی امکان آن را فراهم می‌سازد تا افراد نیازمند در موقعیت دلخواه و در هر مکانی که به تلفن دسترسی دارند سریع و به راحتی با مشاور تماس بگیرند و بدون هیچ هزینه ای از خدمات مشاوره ای برخوردار گردند .

وی افزود : صدای مشاوره بهزیستی نیز با شماره تماس 1480 با هدف ارائه مشاوره های فردی ، خانوادگی ، مشاوره قبل از ازدواج ، اعتیاد ، تحصیلی و تربیتی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 18عصر آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان است .

رئیس اداره بهزیستی شهرستان تصریح کرد  : لزوم توجه به مشاوره در ابعاد مختلف زندگی همچنین عدم حضور بسیاری از مردم برای استفاده از خدمات مشاوره ای که به گفته کارشناسان می تواند حجم زیادی از مشکلات را کاهش دهد ، علت ایجاد خط تلفن 1480 است که از آن به عنوان صدای مشاور نام می بریم ، خطي كه براي اغلب مردم نا آشناست .

وی اذعان داشت : شماره تماس خط اورژانس اجتماعی 123 می‌باشد که بیشترین تماس در خصوص کودک آزاری ، همسر آزاری ، سالمند آزاری و کودکان خیابانی گرفته می شود که بلافاصله پس از تماس ، به مسئولین مربوطه ارجاع داده می‌شود و همچنین در برخی موارد نیز ممکن است نیروی انتظامی و مرجع قضائی مداخله کند .

بوچانی خاطر نشان شد : برقراری تماس با شماره های مشاور برای مردم رایگان است و در زمینه‌های مختلف تماس ‌گیرندگان از خدمات و مشاوره‌های تخصصی ، توسط کارشناسان مجرب بهره مند خواهند شد.

وی در پایان ناشناخته ماندن تماس گیرنده، رایگان بودن، خدمت رسانی در ساعات مختلف روز، سهولت دسترسی به خدمات مشاوره و ارایه خدمات در نقاط دوردست را از جمله مزایای مشاوره تلفنی ذکر کرد.