پربازدیدترین ها

کد خبر: 226055 ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳

مردم نقش مهمی در مبارزه با شیوع بیماری کرونا دارند / لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط مردم شهرستان

بازی دراز 1404:مدیرشبکه بهداشت ودرمان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط مردم شهرستان گفت : مردم نقش مهمی در مبارزه با شیوع بیماری کرونا دارند که با رعایت پروتکلهای بهداشتی می توانند نقش خودرا ایفا کنند.

مردم نقش مهمی در مبارزه با شیوع بیماری کرونا دارند / لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط مردم شهرستان

دکتر شهرام روشنی نژاد درگفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : افزایش موارد جدید بیماری کرونا در شهرستان منجر به افزایش تعداد مواردبستری شدن و مرگ تعدادی از شهروندان عزیزمان شده است .  

وی افزود : با توجه به محدودبودن تعداد تختهای بستری بیمارستان شهدا شهرستان وبالا رفتن تعدادمبتلایان به بیماری کرونا،از مردم شریف شهرستان خواهشمندیم که با رعایت پروتکل های بهداشتی مارا در مبارزه با بیماری کرونا یاری دهند .

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تصریح کرد :  رعایت بهداشت فردی ( استفاده از ماسک و شستن مداوم دستها ) ،رعایت کردن فاصله گذاری اجتماعی ،عدم حضور در مراسمات شلوغ و تجمعات و عدم مسافرت از مهمترین موارد رعایت پروتکلهای بهداشتی است که لازم است توسط مردم رعایت شود .

روشنی نژاد در پایان افزود : مردم مهمترین نقش را درمبارزه بااین بیماری دارند که بارعایت پروتکلهای بهداشتی می توانند به خادمین خود در مجموعه بهداشت ودرمان شهرستان بسیار کمک کنند .  

وی در پایان یادآوری کرد : در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ظرفیت بیمارستان جوابگو نبوده و خدمت رسانی به همشهریان گرامی با مشکل مواجه خواهد شد .