پربازدیدترین ها

کد خبر: 226050 ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱

نماینده مردم شهرستانهای سرپلذهاب قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی

نیروی انتظامی بااقتدار از امنیت داخلی حراست می کند / نقش تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر پلیس در برقراری امنیت جامعه

بازی دراز 1404:نماینده مردم شهرستانهای سرپلذهاب قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی باتاکید بر نقش تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر پلیس در برقراری امنیت جامعه گفت : نیروی انتظامی بااقتدار از امنیت داخلی و امنیت مرزهای کشور حراست می کند.

نیروی انتظامی بااقتدار از امنیت داخلی حراست می کند / نقش تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر پلیس  در برقراری امنیت جامعه

دکترشهریار حیدری در گفتگو باخبرنگار ما ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهارداشت : امنیت و آرامش امروز کشور مرهون تلاشهای شبانه روزی نیروهای انتظامی در جای جای ایران اسلامی است.

وی افزود : تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر نیروی انتظامی در سایه تعامل با سایر قوای مسلح کشور امروز جمهوری اسلامی را به یک مکان امن در میان تمام ناامنی های منطقه تبدیل کرده است.

ایشان بابیان اینکه نیروی انتظامی ماموریت و وظایف مختلفی را برعهده دارد ادامه داد  :پلیس ما امروز مقتدر تر از گذشته درحال تلاش برای برقراری امنیت و آرامش در جامعه است و یگان مرزبانی نیروی انتظامی نیز همزمان از بخش وسیعی از مرزهای کشور حراست و پاسداری می کند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیردی انتظامی در برقراری امنیت در جامعه و در مرزهای کشور از تمام توان خود بهره خواهد گرفت ودراین راه از تمام ظرفیتها خصوصا تکنولوژی و سایبری استفاده می کند .

این نماینده مجلس در پایان افزود : مردم تلاش و مجاهدت پلیس در طول شبانه روز را مشاهده کرده و قدردان خدمات و تلاشهای خستگی ناپذیر پلیس هستند.