پربازدیدترین ها

کد خبر: 225913 ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

تجلیل از مدافعان سلامت بیمارستان شهدا شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404:با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه و رئیس شبکه بهداشت سرپلذهاب از مدافعان سلامت بیمارستان شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس تجلیل شد .

تجلیل از مدافعان سلامت بیمارستان شهدا شهرستان سرپلذهاب

امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات پرسنل کادر پزشکی در ایام طاقت فرسای بیماری منحوس کرونا ، گفت: کادر درمانی در این راه برای نجات جان هم وطنان و سلامتی آنان همچون رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس سنگرها را خالی نکردند و دوشادوش هم سختی ها را به جان خریدند.

وی افزود: پشت سرگذاشتن این دوران سخت بیماری کرونا همچون جنگی هست که باید با سلاح اخلاص و پشتکار و امید به خدا، برای شکست این بیماری جنگید و علاوه بر کادر درمان همه مردم باید همکاری کنند و با رعایت نکات بهداشتی به هرچه سریعتر بهبودی اوضاع کنونی کمک کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپلذهاب دکتر روشنی نژاد در ادامه ضمن قدردانی از تلاش‌های مجاهدانه جامعه پزشکی گفت: مدافعان سلامت در جریان مقابله با کرونا حافظ جان و سلامت مردم شدند و در ردیف مدافعان حرم و حریم و شهدا قرار گرفتند.

وی افزود: اینکه برخی افراد شبانه‌روز خود را وقف سلامت کسانی کردند که از ویروس کرونا متأثر شده بودند بسیار باارزش و ستودنی است.

روشنی نژاد گفت: به فرموده مقام معظم رهبری در ایران اسلامی دیدیم جان برکفانی هستند که شجاعانه  وارد عرصه شدند و به خوبی درخشیدند و امروز تمام مردم ایران زمین شاهد این ادعا هستند.

در پایان به پاس قدردانی از مجاهدت‌های کادر درمانی لوح سپاسی به پرسنل و مدافعان سلامت اهدا شد.