پربازدیدترین ها

کد خبر: 225906 ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶

فرمانده انتظامی شهرستان سرپلذهاب مطرح کرد:

تشریح عملکرد انتظامی شهرستان در شهریورماه سال جاری

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی شهرستان سرپلذهاب به تشریح عملکرد انتظامی شهرستان در شهریورماه سال جاری پرداخت.

تشریح عملکرد انتظامی شهرستان در شهریورماه سال جاری

سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تشریح عملکرد شهریور ماه سال ۱۳۹۹ انتظامی شهرستان گفت: کشف سرقت ۲۱ فقره، دستگیری سارق ۲۸ نفر، دستگیری معتادین متجاهر ۵ نفر، دستگیری محکومان مرتبط با پرونده های قضایی (مجرمین ، مجلوبین و ...) ۷۰ نفر از اقدامات انتظامی این شهرستان می باشد.

وی در ادامه توقف وسایل نقلیه ۱۴۷ دستگاه، اعمال قانون و برخورد با تخلفات راهور ۱۲هزار و۲۲۰ فقره ،بازدید و سرکشی از تعداد ۱۵۰ واحد صنفی، پلمب تعداد ۲۲ واحد متخلف صنفی و فاقد پروانه در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا را عنوان کرد.

سرهنگ رضایی ارائه خدمات قضایی به همشهریان ۴۸۳ فقره، ماموریت های فوریت‌پلیسی۱۱۰ و رسیدگی به درخواست شهروندان ۱۰۸۳ فقره، تعویض پلاک و سایل نقلیه ۴۲۰ مورد از دیگر عملکرد ماموران امنیت این شهرستان بیان داشت.

این مقام مسئول در ادامه کشف تعداد ۵۵۰۸ عدد انواع قرص و آمپول غیرمجاز، کشف یک دستگاه لیزر به ارزش ۱۰ میلیارد ریال را در راستای طرح ارتقاء اجتماعی دانست.

فرمانده انتظامی شهرستان در پایان بیان داشت: امنیت جامعه اولویت اول نیروی انتظامی بوده و ناجا در برخورد با مجرمین و برقراری نظم و امنیت مقتدرانه پیش خواهد رفت.