پربازدیدترین ها

کد خبر: 225905 ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

دیدار رئیس و پرسنل اداره تعاون , کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرپل ذهاب با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان

بازی دراز 1404:به مناسبت هفته دفاع مقدس، رئیس و پرسنل اداره تعاون , کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرپل ذهاب با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

دیدار رئیس و پرسنل اداره تعاون , کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرپل ذهاب با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان

در این دیدار سرکار خانم پژمان رئیس اداره تعاون , کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرپل ذهاب ضمن گزارش عملکرد این اداره در حوزه های مختلف کاری بیان داشت: این اداره با توجه به شیوع ویروس کرونا همواره در زمینه تسهیلات کرونا و اشتغال در این دوران تمام تلاش خود را به جهت صیانت اشتغال به کار می گیرد.

وی بسیج و سپاه را عضو جدانشدنی جامعه کارگری دانست و همیاری و کمک های خیرخواهانه این نهاد انقلابی را در ایجاد امنیت و بهبود معیشت آحاد جامعه مهم عنوان کرد

سرهنگ اکبری فرمانده سپاه شهرستان سرپل ذهاب در ادامه این دیدار اظهار داشت اداره تعاون , کار و رفاه اجتماعی به دلیل اشتغال و ارتباط مستقیم با معیشت مردم یکی از مهم ترین دستگاه های اجرایی در کشور می باشد.

وی گفت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامگذاری شده است نقش کارگران به عنوان گردانندگان چرخه تولید بسیار حائز اهمیت است و توجه به کارگران و برطرف کردن مشکلات آنان گام اساسی در تحقق شعار امسال است.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزارتن جمعیت و ۴۸کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.