پربازدیدترین ها

کد خبر: 225904 ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۶

به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

دیدار جمعی از نمایندگان ایثارگران، معتمدین و کارکنان بنیاد شهید سرپل ذهاب با امام جمعه شهرستان

بازی دراز 1404:جمعی از نمایندگان ایثارگران معتمدین و کارکنان بنیاد شهید سرپل ذهاب در گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان و با حجت الاسلام فاطمی نسب و فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب دیدار و در خصوص مسائل ، مشکلات و دغدغه‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفتگو کردند.

دیدار جمعی از نمایندگان ایثارگران، معتمدین و کارکنان بنیاد شهید سرپل ذهاب با امام جمعه شهرستان

حجت الاسلام فاطمی نسب در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی گفت: ایثارگران و خانواده های معظم شهداء یادگاران ارزشمند دوران پرافتخار دفاع مقدس هستند لذا باید ضمن تکریم این خانواده ها، آنان را الگوی زندگی خود قرار دهیم.

وی افزود: خدمت به خانواده شهدا يک وظيفه همگاني است و بر عهده همه رهروان راه شهداست که ضمن پاسداري از فرهنگ ايثار و شهادت از خانواده شهدا ، ايثارگران و جانبازان تجليل کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در ادامه گفت: همه شهدا جاودانه، سرافراز و سربلند هستند و در نزد خداوند متعال متنعم هستند وآن كسی كه ضرر كرده واز قافله شهدا جا مانده، امثال ما هستیم و باید دعا كنیم شهدا دست ما را هم بگیرند تا در این مسیر از كاروان و قافله آن‌ها جا نمانیم.

وی افزود:  یکی از اصلی‌ترین وظایف مسئولان نظام رسیدگی و حل مشکلات خانواده معزز شهدا و ایثارگران است و بنیاد به عنوان اصلی‌ترین ارگان خدمت رسان به این عزیزان با تمام توان پیگیر مطالبات به حق ایثارگران خواهد بود.

لازم به ذکر است، در پایان این دیدار از حمایتها و پشتیبانی امام جمعه سرپلذهاب و فرمانده سپاه این ناحیه تجلیل شد.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است