پربازدیدترین ها

کد خبر: 225902 ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵

سالن چند منظوره ٩ دی سردار شهید اسدالهی در روستای کوئیک عزیز بخش مرکزی شهرستان سرپلذهاب افتتاح شد

بازی دراز 1404:با سردار جانشین سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه ، فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب و امام جمعه و فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ، سالن چند منظوره ٩ دی سردار شهید اسدالهی در روستای کوئیک عزیز بخش مرکزی شهرستان سرپلذهاب مورد افتتاح قرار گرفت.

سالن چند منظوره ٩ دی سردار شهید اسدالهی در روستای کوئیک عزیز بخش مرکزی شهرستان سرپلذهاب افتتاح شد

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در ابتدای این آیین افتتاح ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر گفت: در راستای خدمت به مردم و افزایش سلامت عمومی جامعه به ویژه قشر جوانان همه ارگان ها در کنار سپاه و با همکاری یک دیگر در مقابله با آسیب های اجتماعی و افزایش رغبت به ورزش در کنار هم برآمده ایم.

وی افزود: این سالن ورزشی چند منظوره با مساحت یک هزار و ۶۰ مترمربع با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان جهت استفاده و رفاه حال جوانان این منطقه مرزی به همت سپاه ناحیه سرپلذهاب احداث شده است‌.

سردار مرتضی مرادی جانشین سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه در ادامه ضمن گرامیداشت یاد شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و تکریم خانواده های ایثارگران ،گفت:پس از زلزله سال ۹۶ در این منطقه سرپلذهاب  باید به دنبال این باشیم تا دوباره با ایجاد فضاها و تجهیزات ورزشی در محلات و روستاها نشاط اجتماعی را در بین مردم بویژه جوانان فراهم سازیم.

وی با بیان این که شور سازندگی موجب نشاط اجتماعی و تزریق روحیه امید و طراوت در جامعه می شود، اضافه کرد: موج خدمت رسانی به برکت بسیج در سراسر کشور همچون دریایی در جریان است و باید شکرگذار این نعمت باشیم.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزارتن جمعیت و ۴۸کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.