پربازدیدترین ها

کد خبر: 225901 ۱۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۵

نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شورای اسلامی :

امهال تسهیلات بانکی زلزله زدگان باجدیت دنبال می شود / تصویب تزریق اعتبار به طرحهای بخش کشاورزی منطقه

بازی دراز1404:نماینده مردم شهرستانهای قصرشیرین، سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت : امهال تسهیلات بانکی زلزله زدگان برای یکسال دیگر با قول مساعد رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد تا به نتیجه برسد.

امهال تسهیلات بانکی زلزله زدگان باجدیت دنبال می شود / تصویب تزریق اعتبار به طرحهای بخش کشاورزی منطقه

شهریار حیدری در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان کرمانشاه بازدید از ظرفیتهای کشاورزی شهرستانهای سرپلذهاب ، قصرشیرین و گیلانغرب انجام گرفت .

وی افزود :تزریق اعتبار مناسب برای بهره برداری از امکانات موجود در بخش کشاورزی در جلسه شورای اقتصاد استان تصویب شد.

ایشان بااشاره به طرح سامانه گرمسیری اذعان داشت : سد هواسان برای تامین آب دشتهای حاصلخیز منطقه سرقلعه و جگیران درنظر گرفته شده که برای شروع به کار این سد قول مساعد دادند تا بیش از ۴هزار و ۷۰۰ هکتار از اراضی دیم منطقه به آبی تبدیل شود .

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد : امهال تسهیلات زلزله زدگان با امضای ۶ نماینده مجلس استان درابتدای مجلس یازدهم برای رئیس جمهور ارسال گردید که این نامه با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه به وزارت اقتصاد ودارایی برای تصمیم گیری و اجرا ارسال شده و در طول هفته بصورت جدی پیگیر آن بودیم که قول مساعد دادند که حداقل یکسال دیگر تمدید شود.

ایشان بااشاره به پیگیری این موضوع مهم در جلسه شورای اقتصاد استان با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهارداشت : دکتر نوبخت قول دادند که در برگشت خود این موضوع را با شدت و جدیت بیشتری دنبال کنند که به سرانجام برسد .

وی خاطرنشان کرد : آثار زلزله هنوز در چهره مردم و چهره جغرافیایی منطقه وجود دارد که با تمدید یکساله تسهیلات بسیاری از مشکلات بازسازی مرتفع می شود .

حیدری درادامه تصریح کرد : جذب سرمایه گذاری در منطقه ، فعال شدن شهرکهای صنعتی و توسعه کشاورزی برای پیشرفت و آبادانی منطقه در دستورکار قراردارد ‌.