پربازدیدترین ها

کد خبر: 225895 ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۴

نماینده مردم شهرستانهای قصرشیرین، سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی :

ایجاد راه مناسب از مولفه های مهم توسعه منطقه است / لزوم رفع مشکلات و موانع طرح درجاسازی روستاهای مرزی

بازی دراز 1404 : نماینده مردم شهرستانهای قصرشیرین، سرپلذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات و موانع طرح درجاسازی روستاهای مرزی گفت : ایجاد راه مناسب یکی از مولفه های مهم در توسعه و پیشرفت هر منطقه ای است .

ایجاد راه مناسب از مولفه های مهم توسعه منطقه است / لزوم رفع مشکلات و موانع طرح درجاسازی روستاهای مرزی

شهریار حیدری در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : بازدیدی باحضور مسئولین شهرستانی از راههای منطقه مرزی باویسی بعمل آمد تا راههای این منطقه مرزی مورد بررسی قرارگیرد.

وی افزود : در ۱۰ سال پیش شورای توسعه امنیت پایدار شرق و غرب طرحی برای درجاسازی روستاهای مرزی تصویب شد که متاسفانه برای اجرای آن هنوز مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم باتلاش و توجه ویژه مسئولین مرتفع گردد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ابراز داشت : زمینهای کشاورزی این منطقه بسیار حاصلخیز است که امیداست با تلاش نیروهای نظامی و استفاده از ظرفیت مجلس مشکلات مردم این مناطق رفع شده و علاوه بر تثبیت حاکمیت بر منطقه امنیت مرزهای کشور فراهم شود.

این نماینده مجلس تصریح کرد : امکانات خدادادی در این مناطق مناسب است و شرایط و امکانات زندگی نیز باید توسط دولت برای مرزنشینان فراهم شود که راه یکی از مهمترین مولفه های پیشرفت و توسعه دراین مناطق می باشد .