آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 225889 ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳

افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس تیپ ۷۱ صاحب الزمان(عج) ارتش در سرپلذهاب

بازی دراز 1404:نمایشگاه دفاع مقدس با همت تیپ ۷۱ صاحب الزمان (عج) نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امام جمعه ، فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ارتش پادگان ابوذر و مسئولین سرپلذهاب در این شهرستان افتتاح شد.

افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس تیپ ۷۱ صاحب الزمان(عج) ارتش در سرپلذهاب

سرهنگ جلیل شاطری، فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ارتش پادگان ابوذر در حاشیه این آیین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:دراین نمایشگاه ادوات نظامی ، محصولات فرهنگی و کتب مختلف به نمایش در آمده است.  

وی افزود: این نمایشگاه در محل محوطه حرم احمدبن اسحاق قمی  (ره)دائر شده و  تا پایان هفته دفاع مقدس پذیرای مردم شریف شهرستان می باشد.

ایشان ادامه داد: ویزیت رایگان پزشک متخصص و عمومی و عضویابی شعبه جذب و استخدام تیپ ۷۱ و ثبت نام از جوانان متعهد و علاقمند به خدمت در نیروی زمینی ارتش از دیگر برنامه های ارائه شده در این نمایشگاه می باشد.

وی در پایان هدف از برپایی این نمایشگاه آشنایی مردم با نقش‌آفرینی‌های ارتش در دفاع مقدس در یادمان پادگان ابوذر و معرفی شهدای ارتش عنوان کرد.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است