پربازدیدترین ها

کد خبر: 225881 ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲

مسئول بسیج جامعه کارگری استان کرمانشاه به مرصاد خبر داد:

اجرای طرح های "شهید برونسی " و "شهید کریمی" با هدف حمایت از کالای ایرانی و کارخانه جات

مسئول بسیج جامعه کارگری استان سپاه حضرت نبی اکرم(ص ) استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال طرح شهید برونسی تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی و طرح شهید کریمی در قالب حمایت از کارخانه جاتی که دچار رکود شده اند در سطح استان اجرا شده است.

اجرای طرح های "شهید برونسی " و "شهید کریمی" با هدف حمایت از کالای ایرانی و کارخانه جات

سرهنگ فریدون داوری اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی از جمله برپایی نمایشگاه ایثار ادامه دارد، تبیین نقش کارگران و مراسم تجلیل از پیشکسوتان و خانواده شهدا برگزار شده است.

 وی افزود: همچنین طی هفته آینده مراسم یادواره شهدا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 داوری از برپایی نشست هیئت اندیشه ورز به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد و عنوان کرد: یک دوره مسابقه تیراندازی نیز با حضور بسیجیان جامعه کارگری برگزار می شود.

سرهنگ داوری از فضاسازی کارخانه جات و پایگاه‌های بسیج جامعه کارگری به مناسبت این هفته خبر داد و گفت: همچنین مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: از دو کارخانه سیمان غرب و قندبیستون به عنوان کارخانجات پشتیبانی کننده در دوران دفاع مقدس نیز بازدید به عمل می آید.

داوری خاطرنشان کرد: از ابتدای سال طرح شهید برونسی تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی و طرح شهید کریمی در قالب حمایت از کارخانه جاتی که دچار رکود شده اند در سطح استان اجرا شده است.

وی افزود: بسیج جامعه کارگری استان کرمانشاه چهار هزار نفر عضو دارد.