آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 225862 ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

به صدا درآمد:

طنین زنگ مقاومت و ایثار همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس در مدارس سرپل ذهاب

بازی دراز 1404:امروزم همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس زنگ مقاومت ایثار با حضور امام جمعه، معاونت فرماندار و مسئولین سرپل ذهاب در مدرسه دبیرستان شاهد شهدای فرهنگی نواخته شد.

طنین زنگ مقاومت و ایثار همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس در مدارس سرپل ذهاب

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم‌ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی ، بر زنده نگه داشتن آرمان های اسلام و شهدا و امام‌راحل.ره. تاکید کرد و گفت: امروزه نسل های جوان هستند که باانتخاب راه و هدف فکری خود انقلابی تربیت میشوند و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

وی گفت: دشمنان با افکار و نقشه های شوم خود ، مسیر ذهن جوانان و نوجوانان را مورد هدف قرار داده و در صدد از بین بُردن هویت اسلام هستند که با آگاهی و افزایش بصیرت نباید بگذاریم به اهداف خود برسند.

وی تاکید کرد: گوش به فرمان مقام معظم رهبری مدظله العالی و پیرو خط ولایت، حافظ اسلام و انقلاب و خاک و وطن خواهد شد و اقتدار و سرافزاری کشور میهن اسلامی در سراسر جهان احاطه خواهد شد.

در ادامه رضاپور رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب گفت: دانش آموزان با تلاش در سنگر علم و دانش ادامه دهنده راه شهداء باشند

وی افزود: نسل جوان کشور می تواند با مطالعه وصیت نامه شهدا و ادامه دادن راه آنان زندگی خود و آینده کشور را تضمین کنند

در دوران دفاع مقدس از 875 شهید سرافراز شهرستان سرپل ذهاب ،126 دانش آموز نوجوان برای نبرد با دشمنان انقلاب اسلامی در جبهه های جنگ شهید شدند و این نشان از حضور و نقش کم نظیر این دانش آموزان دارد.