آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 225859 ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

‍ ‍فرماندار سرپل ذهاب:

امروزه در سایه سار ثبات امنیتی و توان نظامی برگرفته از آرمان های شهدا در برابر تحریم ها ایستاده ایم

بازی دراز 1404:فرماندار شهرستان سرپلذهاب گفت: امروز در سایه سار ،ثبات امنیتی و توان نظامی و اراده ملت که برگرفته از آرمان‌و اهداف شهداست ما در برابر شرق و غرب با سالها تحریم و تهدید، مقاومت ایستادگی نمودیم

امروزه در سایه سار ثبات امنیتی و توان نظامی برگرفته از آرمان های شهدا در برابر تحریم ها ایستاده ایم

محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس که با نام شهید و شهادت و ایثارگری و مقاومت رقم خورده و با ایام ماه محرم تقارن پیدا کرده، گفت: این دوران حاکی از تکلیف سنگین ما در روند بزرگداشت این هفته ارزشمند در ترویج فرهنگ عاشوراییست.

وی افزود: چهل سال مقاومت ، شهادت و ایثارگری که برگ زرینی در تاریخ ایستادگی این ملت است ، اقشار مختلف این ملت در لباسهای رزمندگی در ۸ سال دفاع مقدس با پیروزی نظام و این انقلاب رقم زدند .

فرماندار شهرستان گفت: دفاع مقدس، خودباوری، استقلال طلبی رزمندگان اسلام را بر عالم و عالمیان نشان داد .

وی اظهار داشت: امروز در سایه سار ،ثبات امنیتی و توان نظامی و اراده ملت که برگرفته از آرمان‌و اهداف شهداست ما در برابر شرق و غرب با سالها تحریم و تهدید، مقاومت ایستادگی نمودیم.  

ایشان در پایان گفت: نشر و ترویج مفاهیم و ارزش های دفاع مقدس و آثار آن با بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی فرهنگی و اجتماعی و همچنین معرفی دستاوردهای دفاع مقدس از اهداف گرامیداشت، چهلمین سالگرد دفاع مقدس برای ما خواهد بود.