آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 225851 ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰

فرمانده انتظامی سرپلذهاب خبرداد:

کشف و ضبط یک دستگاه لیزر پزشکی غیرمجاز در شهرستان

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی سرپلذهاب از کشف و ضبط یک دستگاه لیزر پزشکی غیرمجاز در شهرستان به ارزش ۱۰ میلیون ریال خبرداد .

کشف و ضبط یک دستگاه لیزر پزشکی غیرمجاز در شهرستان

سرهنگ منوچهر رضایی درگفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت :مامورین انتظامی شهرستان یک دستگاه لیزر پزشکی غیرمجاز باارزش ۱۰ میلیون ریال را در یکی از آرایشگاههای زنانه کشف و ضبط کردند.

وی افزود : مامورین انتظامی در راستای اهمیت به سلامت شهروندان و نظارت بر امور اصناف و بازاریان به خصوص مشاغلی که با بهداشت و سلامت عموم مردم در ارتباط است  بازرسی‌ از واحدهای صنفی آرایشگاهی را دردستورکار خود قراردادند.

رئیس پلیس شهرتان تصریح کرد : مامورین انتظامی در بررسی‌های اطلاعاتی به وجود یک دستگاه لیزر پزشکی در داخل یکی از واحدهای صنفی (آرایشگاه زنانه) پی برده که به صورت غیرمجاز مشغول به فعالیت می باشد و سلامت و بهداشت عموم مردم را به مخاطره انداخته که پس از هماهنگی‌های به عمل آمده با مقام قضایی شخص خاطی دستگیر و دستگاه لیزر مذکور ضبط گردید .

رضایی افزود : پرونده قضایی جهت متهم تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی و تعیین تکلیف به مقام قضایی تحویل گردید.  

وی خاطر نشان کرد : یکی از وظایف پلیس نظارت بر امور صنفی و بازار بوده ونیروی انتظامی این شهرستان همیشه با تمام توان در این راستا حضور فعال داشته و سلامت و بهداشت شهروندان را امری مهم دانسته و آن را در راس امور و اولویت برنامه های خود قرار می دهد.