آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 225836 ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷

دیدار رئیس جمعیت هلال احمر سرپلذهاب با امام جمعه شهرستان

بازی دراز 1404:رئیس جدید جمعیت هلال احمر سرپلذهاب و جمعی از داوطلبین و امدادگران با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با وی دیدار و گفتگو کردند.

دیدار رئیس جمعیت هلال احمر سرپلذهاب با امام جمعه شهرستان

حجت الاسلام فاطمی نسب در این دیدار گفت: هلال احمر پیشرو در امدادرسانی به مردم است و مردم خدمات هلال احمر در زلزله را فراموش نمی کنند.

وی بر ضرورت اطلاع‌رسانی از خدمات هلال‌احمر تاکید کرد و گفت: کارهای پسندیده خود را اطلاع‌رسانی کنید تا اعتماد مردم را به این نهاد مردمی جذب کنید چرا که این اقدامات ریاکاری نیست و فقط جنبه اطلاع‌رسانی دارد.

وی عنوان کرد:  از اولویت‌های هلال‌احمر در حوزه سلامت، کمک به تامین سلامت آسیب‌دیده‌ترین بخش جامعه است؛ چراکه هدف هلال‌احمر برداشتن باری از دوش دولت در حوزه سلامت و فعالیت در حوزه‌هایی است که سایر نهادها و بخش‌های خصوصی حاضر به پذیرش مسئولیت این بخش نیستند و علاوه بر ان باید همه تلاش خود را به کار بندیم تا در زمینه آمادگی در شرایط اضطرار برجسته باشیم.

وی به انجام خدمات ارزنده هلال احمر ور سوانح و بحران های شهر سرپلذهاب در سال های اخیر اشاره کرد و گفت: این جمعیت کمک رسان همیشه با توان و پرانرژی پای کار بوده و کارنامه موفقی دارد.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه ۹۰هزارتن جمعیت دارد.