آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 225835 ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷

جلسه بررسی وضعیت قرمز بیماری کرونا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404:جلسه بررسی وضعیت قرمز بیماری کرونا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و کارشناسان ستادی شبکه برگزار شد.

جلسه بررسی وضعیت قرمز بیماری کرونا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

دکتر روشنی نژاد در این جلسه گفت: باتوجه به شیوع زیاد کرونا و قرمز شدن وضعیت بیماری کرونا در شهرستان، ضمن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، همکاری و همدلی واحدهای مرکز بهداشت، بیمارستان و سایر بخش‌های دیگربا شبکه بهداشت و درمان برای مقابله با بیماری کرونا ضروری می باشد.

وی گفت:  بزرگترین دغدغه و نگرانی کادر درمانی این است که مردم فکر میکنند ویروس و عوارض بیماری امری عادی است اگر مردم به سمت عادی سازی بروند و فکر کنند بیماری تمام شده و فعالیت ویروس ضعیف شده است و می توانیم دیگر اصول پیشگیری را رعایت نکنیم دچار مشکل می شویم.

وی گفت: همچنان فاصله گذاری های اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. مردم به عنوان ناظر عمل کنند و اگر دیدند جایی پروتکل رعایت نمی شود تذکر دهیم که مصداق امر به معروف و نهی از منکر است.

وی تاکید کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی با جدیت انجام شود برای حفظ سلامت خود و عموم حساسیت به خرج دهید و با کادر درمانی همکاری کنید.