آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 225834 ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷

رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب :

حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری و حضور مدیران و معلمان در مدارس ضروری است

بازی دراز 1404:رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب گفت: بنا به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا در سراسر کشور، حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری است و هبچ اجباری برای حضور نیست اما حضور مدیران و معلمان در مدارس ضروری و اجباری است.

حضور دانش آموزان در مدارس اختیاری و حضور مدیران و معلمان در مدارس ضروری است

رضاپور در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: حضور دانش‌آموزان در مدارس اختیاری است و هیچ اجبار برای حضور وجود ندارد.

وی افزود: اصراری برای حضور فیزیکی دانش‌آموزان در کلاس‌های درس نیست اما مسوولان فرهنگی موظف به فراهم کردن شرایط آموزش حضوری افراد در مدارس هستند و حضور مدیران و معلمان در مدارس ضروری است.

رضاپور گفت: امکان دسترسی آموزشی دانش‌آموزان به محتوا‌های آموزشی از طریق شبکه شاد، شبکه‌های آموزش تلویزیون و فضای مجازی فراهم شده است و در آینده سیم کارت رایگان اینترنت و درسنامه های آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد.

وی گفت: برای شرایط حضوری دانش آموزان در مدارس، تمامی تدابیر و پیش‌بینی‌های لازم برای ضدعفونی کردن مدارس، رعایت فاصله گذاری اجتماعی بین دانش‌آموزان، کاهش زمان برگزاری کلاس‌های درس و حضور فیزیکی افراد در مدارس جهت حفظ سلامتی دانش آموزان و معلمان انجام شده است.

۴۵۳ کلاس درس در ۲۲۱ مدرسه برای ۱۶ هزار دانش آموز آماده شده است و یک هزار و ۵۰۰ دانش آموز کلاس اولی سال تحصیلی خود را آغاز کردند.