پربازدیدترین ها

کد خبر: 225800 ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳

احیای امر به معروف و نهی از منکر نقش مهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی دارد

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب گفت : احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نقش مهمی در کاهش ناهنجاریها و آسیبهای اجتماعی دارد .

احیای امر به معروف و نهی از منکر نقش مهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی دارد

حجت الاسلام فاطمی نسب در جلسه معتمدین و شوراهای حل اختلاف شهرستان اظهار داشت: دستگاه قضایی شهرستان برای رفع مشکلات مردم تلاش می کند لذا همه دستگاهها باید دراین راه در کنار دستگاه قضایی شهرستان باشند .

ایشان بااشاره به آسیبهای اجتماعی موجود در جامعه افزود : مظاهر فساد و گناه در جامعه بسیار است لذا احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بسیار مهم است و باید با یک نگاه معنوی به دنبال کاهش انحرافات و آسیبهای اجتماعی باشیم و نقش دادگستری در این مسیر بسیار مهم است.

وی تصریح کرد : معتمدین باید به دنبال این باشند که اگر در نقطه ای از شهرستان مشکلی پیش آمد قبل از تشکیل پرونده قضایی مشکلات مردم را حل کنند.

امام جمعه شهرستان درپایان افزود : تمام تلاش ما باید به سمت کاهش ناهنجاریها و آسیبهای اجتماعی جامعه باشد ودراین راه امربه معروف و نهی ازمنکر همگانی بسیار تاثیرگذار است.

رئیس دادگستری سرپلذهاب نیز در ابتدای این جلسه گفت : شوراهای حل اختلاف نقش مهمی در ایجاد صلح و سازش در بین مردم دارند و پرونده های قضایی را کاهش می دهند.

محمدحسین حیدری افزود : دستگاه قضایی شهرستان همواره حامی مظلومین و ستمدیدگان است و دراحقاق حقوق مردم کوتاهی نکرده و با هنجارشکنان به شدت برخورد خواهد کرد .