پربازدیدترین ها

کد خبر: 225592 ۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳

نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب ، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی :

بهره برداری از طرح شبکه های فرعی پروژه سامانه گرمسیری / ۱۳هزار از اراضی دیم شهرستان آبی شد / توافق برای تحت پوشش قرارگرفتن زمینهای جامانده ازطرح

بازی دراز 1404: نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب ، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت : ۱۳ هزار از اراضی دیم شهرستان در بهره برداری از طرح شبکه های فرعی در پروژه سامانه گرمسیری به آبی تبدیل شد .

بهره برداری از طرح شبکه های فرعی پروژه سامانه گرمسیری / ۱۳هزار از اراضی دیم شهرستان آبی شد / توافق برای تحت پوشش قرارگرفتن زمینهای جامانده ازطرح

 

دکتر شهریار حیدری در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : پروژه عظیم ۲۳هزار هکتاری طرح سامانه گرمسیری در استانهای ایلام و کرمانشاه با حضور وزیر جهادکشاورزی و معاونت  و بصورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

وی افزود : ۷هزار و ۵۰۰ هکتار زمین جامانده از این طرح نیز در یک جلسه درحاشیه این مراسم مورد موافقت وزیر و استانداری نیز قرارگرفته و به امضاء رسید.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : تاکید ما بر زه کشی زمینهای پایین دست است تا کشاورزان بتوانند بیشترین بهره را ازاین طرح ببرند.

ایشان باتاکید بر سرمایه گذاری در منطقه اذعان داشت : ما بر جذب سرمایه گذار در بخش صنایع تولیدی در بخش کشاورزی تاکید داریم تا موجب اشتغال پایدار و رونق تولید در منطقه شود .

حیدری در پایان افزود : امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تکمیل این طرح و بهره برداری کامل از پروژه سامانه گرمسیری خصوصا در اراضی قصرشیرین باشیم تا این منطقه به پیشرفت و رونق لازم برسد.