پربازدیدترین ها

کد خبر: 225586 ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳

فرماندار سرپلذهاب :

اراده دولت در اتمام پروژه های گازرسانی به مناطق روستایی است

بازی دراز 1404:فرماندار سرپلذهاب گفت : اتمام پروژه های گازرسانی به مناطق روستایی مورد توجه دولت بوده و در آن اراده ای قوی وجوددارد.

اراده دولت در اتمام پروژه های گازرسانی به مناطق روستایی است

 

محبت جمالی نیا در بازدید از پروژه گازرسانی به روستاهای حومه شهرستان به خبرنگار ما گفت: اراده دولت بر این است که بهره برداری از پروژه گاز رسانی مسیر روستایی رشید عباس ،بریموند درکمترین زمان ممکن محقق شود .

وی افزود : پروژه گازرسانی به ده روستای  رشید عباس، علی آباد ،قلعه رشید آقا، بریموند ،دماغ سفید ،دول الیاس،ظله رش ،کانی عزیز، سلمان تپه، قورچی باشی با اعتباری بالغ بر ۵۶  میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده ۱۲ با طول خط ۱۹ کیلومتر در سال ۹۸ در هفته دولت کلنگ‌زنی گردید.

نماینده عای دولت در شهرستان تصریح کرد : ضرورت بهره برداری و استفاده از نعمت گاز برای روستاهای مسیر این پروژه برای ما حائز اهمیت بوده  که انشااله در کمترین زمان ممکن افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید .

جمالی نیا تاکید کرد : تکمیل و اتمام گاز رسانی به ده بافت روستایی در مسیر رشید عباس ، بریموند به صورت مستمر مورد توجه دولت بوده و تا زمان بهره برداری کامل نیز پیگیری می گردد.  

فرماندار شهرستان اذعان داشت : برای تسریع در اتمام روند پروژه که بیش از ۲/۴  کیلومتر طول خط آن در داخل شهر از میدان امام تا خروجی شهر ((مسیرروستای رشید عباس)) باقیمانده بود با پیگیری بعمل آمده و تفاهم انجام شده  بین شهرداری و شرکت گاز ، عملا روند شروع پروژه  برای اتصال به شبکه اصلی گاز شهرستان از ابتدای مردادماه ۹۹ از سر گرفته شد.

وی ادامه داد : ساماندهی و پوشش ۲/۴ مسیر طول خط پروژه ، نوار حفاری پروژه گاز کشی ، منتهی به خیابانهای اصلی و فرعی شهر مورد تاکید قرار داده شده که باید شرکت گاز به تعهدات خود در حداقل زمان ممکن عمل نماید .