پربازدیدترین ها

کد خبر: 225573 ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱

دیدار نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب با مدیریت جدید آموزش و پرورش آموزش و پرورش این شهرستان

بازی دراز 1404:سرهنگ رضایی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب با مدیر یت جدید آموزش و پرورش آموزش و پرورش این شهرستان دیدار کرد.

دیدار نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب با مدیریت جدید آموزش و پرورش آموزش و پرورش این شهرستان

در این دیدار سرهنگ رضایی فرمانده نیروی انتظامی سرپلذهاب ضمن تبریک انتصاب مدیر آموزش وپرورش ،اظهار داشت:نیروی انتظامی ارتباط و تعامل خوبی با مجموعه آموزش و پرورش دارد و در خیلی از جهات همکاری های موثری داشته است و امیدواریم در سایه این تعامل و همکاری بتوانیم شهروندان و آینده‌ سازان خوبی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی تربیت کنیم.

علی رضا پور مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نیز ضمن تشکر از همکاری نیروی انتظامی با آموزش و پرورش گفت : استمرار ارتباط کار‌شناسان نیروی انتظامی با مدارس و فرهنگیان، می‌تواند باعث ارتقاء آموزش فرهنگیان ، دانش‌آموزان و به طور کلی، افزایش آگاهی جامعه شود و حاصل سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش، ایجاد جامعه سالم و با شهروندانی فرهیخته، مسئولیت ‌پذیر و قانون‌مدار است که امیدواریم با همکاری نیروی انتظامی بتوانیم در اجرایی شدن آن، گام برداریم.

وی گفت: نیروی انتظامی و آموزش و پرورش در کنار هم امنیت روحی و روانی را بیشتر می‌کند و با آموزش‌های لازم خودمراقبتی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را دربردارد.

وی تعامل سازنده پلیس با آموزش و پرورش را امری مهم برشمرد و افزود: تعامل پلیس با آموزش و پرورش منجر به افزایش اعتماد عمومی و مشارکت در جامعه می‌شود.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزارتن جمعیت و ۴۸کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.