پربازدیدترین ها

کد خبر: 225571 ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱

در روز خبرنگارصورت گرفت:

تقدیر از فعالین عرصه خبر و رسانه در سرپلذهاب

بازی دراز 1404:مراسم تقدیر از فعالین عرصه خبر و رسانه به مناسبت روز خبرنگار با حضور فرماندار ، معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ،‌ شهردار ،‌ مسئول اداره فرهنگ و ارشاد و جمعی از اهالی رسانه و خبرنگاران شهرستان در سالن جلسات فرمانداری سرپلذهاب برگزار و از خبرنگاران با تقدیم لوح سپاس و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

تقدیر از فعالین عرصه خبر و رسانه در سرپلذهاب

 

فرماندارسرپلذهاب محبت جمالی نیا در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید خبرنگار صارمی، گفت: رسالت خبرنگار آگاه سازی و آگاه بخشی افکار عمومی است که پیرامون خطرات و بحران ها و پتانسیل های جامعه و فرهنگ سازی مشارکت عمومی که در جریان‌ خوادث غیرمعترقبه رخ داد و این ایثارگری در حوزه خبررسانی به موقع از فاجعه عظیم که برای شهرستان سرپلذهاب رقم خورد توانست کمک ها و نگاه ها به شهرستان معطوف دارد.

وی افزود : ایثارری،علاقه به کار خبری، قدرت تحلیل مسئله توسط خبرنگاران در شرایط سخت و طاقت فرسا در سرپلذهاب نگاه افکار جهانی در بحث امدادرسانی،آواربرداری و بازسازی و پشتیبانی جلب نمود و می توانیم بااین همیت فرهنگ سازی و مشارکت در تسکین آلام مردم توسط خبرنگاران شهرستان صورت گیرد وبحران را مدیریت کنیم.

فرماندار شهرستان تصریح کرد: زنجیره اعتماد بین مردم و دولت ،مدیون و مرهون تلاش های رسانه و مخصوصا صنف بزرگ خبرنگاران متعهد و اخلاق مدار است.

وی ادامه داد: فرهنگ سازی و مدیریت منابع کشور در مصارف انرژی برق،آب،گاز و سوخت و ثبات رعایت فرهنگ ترافیک و فرهنگ شهرنشینی و جاانداختن استانداردها و ایمنی ها در کارگاه هاو صنایع مدیون توانایی های علمی،عملی،هنری خبرنگاران است.

در ادامه رئیس اداره ارشاد اسلامی سرپلذهاب شریفی ضمن تبریک رور خبرنگار گفت:خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند و نوشته های آنان طلوع حقیقت و بیان درد و آلام کسانی است که نمی توانند بگویند وفریادشان بی صداست

وی افزود: این روز شکوهمندکه به مناسبت شهادت شهید محمود صارمی خبرنگارخبرگزاری جمهوری اسلامی مزین گشته را به راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی،صمیمانه تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیق پایداری و نیکروزی شما را از خداوند متعال خواستارم.