پربازدیدترین ها

کد خبر: 225555 ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

خدمت به نیازمندان جامعه توفیق و سعادت بزرگی است / همکاری سپاه و بسیج سازندگی در پخت و توزیع غذای گرم در روز عید غدیر در شهرستان

بازی دراز 1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب گفت : خدمت به نیازمندان جامعه توفیق و سعادت بزرگی است که سپاه و بسیج سازندگی دراین راستا توفیق همکاری در پخت و توزیع غذای گرم در روز عید غدیر در شهرستان را داشتند.

خدمت به نیازمندان جامعه توفیق و سعادت بزرگی است / همکاری سپاه و بسیج سازندگی در پخت و توزیع غذای گرم در روز عید غدیر  در شهرستان

سرهنگ نوروز اکبری درگفتگو باخبرنگار ما ضمن تبریک عید سعید غدیر اظهارداشت : توفیق خدمت به محرومین و نیازمندان جامعه در لبیک به ندای رهبری انقلاب سعادت بزرگی است که بخشی از آن توسط سپاه ناحیه انجام گرفت.

وی افزود : پخت و توزیع قریب به ۴هزار پرس غذای گرم با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بسیج سازندگی سپاه سرپلذهاب در بین نیازمندان جامعه بعنوان یک عیدی در عید سعید غدیر انجام گرفت .

فرمانده سپاه ناحیه اذعان داشت : این اقدام یو عمل حسنه است که باتلاش همگانی بسیجیان و دفتر امام جمعه و جمعی از مومنین شهرستان به انجام رسید تا لبیکی باشد به ندای رهبر انقلاب که در فرمایشات خود بر دستگیری از کسانی که در این وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور آسیب دیده ودر مضیقه می باشند .