پربازدیدترین ها

کد خبر: 225553 ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

در سرپلذهاب صورت گرفت :

برگزاری مراسم جشن عید سعید غدیر در شهرستان

بازی دراز1404:مراسم جشن عید سعید غدیر خم با رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان سرپلذهاب برگزار گردید.

برگزاری مراسم جشن عید سعید غدیر در شهرستان

مراسم جشن عید سعید غدیرخم باهمت حوزه علمیه باقرالعلوم ع سرپلذهاب در محل سالن جلسات این حوزه برگزار شد.

دراین مراسم که بارعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار شد امام جمعه شهرستان ، روحانیون ، طلبه ها و خانواده های دانش آموزان حوزه علمیه شهرستان حضور داشتند.

امام جمعه سرپلذهاب در این مراسم ضمن تبریک عید سعیدغدیر گفت : امروز روز اتمام دین و اکمال نعمت و روز ناامیدی دشمنان است که باید این روز بزرگ را جشن گرفته و با مومنین دیدار کرد.

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود : امروز کافرین و دشمنان دین خدا از اتمام نعمت و اکمال دین نامید وناراحت می شوند و دراین روز ناله شیطان بلند می شود که دلیل آن طبق سخنان رسول اکرم (ص) این است که بهشت برای کسانی است که ولایت امیرالمومنین (ع) را انتخاب می کنند و چون شیطان می خواهد انسان نافرمانی خداوند کرده و به بهشت نرسد ازاین روز خشمگین می شود.

ایشان بااشاره به حدیثی از پیامبر اسلام ص تصریح کرد : کسی که به ولایت امیرالمومنین علیه السلام تمسک کرده هرگز از راه راست خارج نشده و درمسیر هدایت پیش خواهد رفت و حب و دوستی امیرالمومنین ع و اهل بیت رسول الله ص را در دل خواهدداشت و به سعادت خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد : تمسک به ولایت امیرالمومنین علیه السلام فقط با زبان حاصل نمی شود و باید در عمل و زندگی خود نیز همانند امیرالمومنین ع بوده وایشان را در زندگی الگوی خود قراردهند.

امام جمعه شهرستان اذعان کرد : زمینه سازان ظهور امام زمان عج امروز متمسکین به ولایت امیر المومنین ع هستند .

فاطمی نسب در پایان افزود : اقامه امر به معروف و نهی از منکر یکی از وظایف مهم متمسکین به ولایت امیرالمومنین علیه السلام است ودر شرایط کنونی که دشمنان اسلام وانقلاب باهرروش و حربه ای به دنبال رواج منکرات در جامعه و به انحراف کشیدن اسلام و انقلاب هستند این وظیفه بیش از پیش مهم می باشد .