پربازدیدترین ها

کد خبر: 225541 ۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶

‍ فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

نقش مهم خبرنگار در بخش عظیمی از آسیب های محیطی در سرپلذهاب/خبرنگاران مسئولیت پذیر حق گو و مطالبه گر در تحقق حقوق مردم هستند

بازی دراز 1404:فرماندار شهرستان سرپل ذهاب با اشاره به نقش مهم خبرنگار در بخش عظیمی از آسیب های محیطی در سرپلذهاب گفت: خبرنگاران مسئولیت پذیر حق گو و مطالبه گر در تحقق حقوق مردم هستند.

نقش مهم خبرنگار در بخش عظیمی از آسیب های محیطی در سرپلذهاب/خبرنگاران مسئولیت پذیر حق گو و مطالبه گر در تحقق حقوق مردم هستند

محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک روز خبرنگارگفت: ۱۷ مرداد ماه یادآور خبرنگاران شهیدیست که قلم را سلاح خویش و رسانه را جایگاه مقابله با زرمندان و زورمندان می دانسته و می دانند.  

وی افزود: شهید راه قلم ، محمود صارمی مسئول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در تثبیت رسالت خبر با عزت و سربلندی به درجه رفیع شهادت نائل گردید،لذا سالروز عروج عاشقانه شهید صارمی به لقاء الله که به نام روز خبرنگار رقم خورده است فرصت مناسبی است که با زبان قاصر مان از تلاش مضاعف خبرنگاران در امر خبررسانی تقدیر و تشکر نمائیم.

فرماندار شهرستان گفت: اصحاب رسانه خبرنگارانی مسئولیت پذیر حق گو و مطالبه گر در تحقق حقوق مردم و پرچم داران آزادی و آگاهی و امید در جامعه هستند.

وی، کار و شغل خبرنگار ،پر استرس و پر خطرتر از سایر مشاغل در جامعه و حرفه ای با ارزش دانست و گفت کهنگی و روزمرگی در شغل خبرنگاری بی معناست.

این مقام مسئول صحت و دقت در درج خبر و اخبار، توسط خبرنگاران با توانایی علم و دانش باسخت کوشی ، تحمل و تعامل و کار مضاعف و خلاقیت همراه با تجربه و جسارت جایگاه خبرنگار را برای اصحاب رسانه به ارمغان آورده است.

فرماندار شهرستان در ادامه گفت: پرسشگری، تیزبینی، خلاقیت و تعامل بی همتا ،گوشه ای از توانایی و مهارتهای خبرنگارانی است که در جریان بخش عظیمی از آسیب های زلزله و سیل و آتش سوزی و بحران های محیطی دیگر نقش بسزایی در عبور از آسیب ها و بحران ها و مخصوصا تسریع در روند بازسازی در بیش از ۳۶هزار واحد آسیب دیده و زیر ساخت ها از زلزله ۲۱ آبان ۹۶ از خود ایفا نمودند.

وی اذعان داشت: به پاس تلاش مضاعف در انعکاس رخدادها ، نارسایی ها و کمبود ها ، محرومیت ها و ظرفیت ها و پتانسیل های لایه ها ی جامعه و توجه به توسعه ، پیشرفت و آبادانی در تمام عرصه های اجتمایی ،فرهنگی ،اقتصادی، ورزشی عمرانی و ...که با حضور و مشارکت ایثارگرانه خبرنگار فعلیت و عینیت خواهد یافت این فرخنده روز را به تمامی صاحبان اندیشه و قلم ، قشر فریخته، خبرنگاران استان و شهرستان سرپل ذهاب صمیمانه تبریک می گویم .