پربازدیدترین ها

کد خبر: 225244 ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

رعایت حجاب در جامعه کنونی امری لازم و ضروریست

بازی دراز1404 :امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت: مسئله رعایت حجاب در جامعه کنونی امری مهم و ضروری خواند و تاکید کرد باید نسبت به هنجارشکنی بااین موضوع حساسیت خاصی تدبیرشود نباید بی حجابی و کم حجابی در جامعه اسلامی رواج پیدا کند.

رعایت حجاب در جامعه کنونی امری لازم و ضروریست

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: حجاب و پوشش اسلامی یكی از اوامر انسان ساز الهی و یكی از احكام حیات بخش اسلام در زندگی طیبه است و منطبق بر فطرت بشر و مبتنی بر نیازها و شرایط روانی او و زمینه ساز پویایی و كمال انسانی فرد و جامعه است.

وی مسئله رعایت حجاب در جامعه کنونی امری مهم و ضروری خواند و تاکید کرد باید نسبت به هنجارشکنی بااین موضوع حساسیت خاصی تدبیرشود نباید بی حجابی و کم حجابی در جامعه اسلامی رواج پیدا کند.

امام جمعه شهرستان ادامه داد: آنچه می تواند جامعه ای را از این آسیب های شوم مصون داشته و حفظ كند، ترویج فرهنگ دقیق عفاف و تبیین ابعاد مختلف آن درجامعه است.

وی در پایان گفت:رعایت حریم ها و حرمت ها، تبیین فرهنگ صیانت از حقوق افراد، فرهنگ حفظ حجاب برای زن و مرد نقش مهمی در آرامش و آسایش افراد در جامعه، محیط كار و روابط اجتماعی دارد.