پربازدیدترین ها

کد خبر: 225233 ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرپلذهاب:

دشمنان با جنگ نرم علیه فرهنگ حجاب اسلامی آمده اند/ لزوم مجاهدت فرهنگی و مدیریت اعتقادی

بازی دراز 1404 :رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرپلذهاب با بیان اینکه دشمنان با جنگ نرم علیه فرهنگ حجاب اسلامی آمده اند، گفت:تلاش در مسیر جهاد فرهنگی لازمه توفیق در مقابله با این توطئه شوم دشمنان است.

دشمنان با جنگ نرم علیه فرهنگ حجاب اسلامی آمده اند/ لزوم مجاهدت فرهنگی و مدیریت اعتقادی

 

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبری در گفتگو با خبرنگار ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: امروز دشمنان با دست گذاشتن بر روی مسایل اعتقادی و فرهنگی به جنگ نرم علیه ما آمده اند و در این میان خدشه وارد کردن بر فرهنگ دینی و ایرانی عفاف و حجاب یکی از اصلی ترین اهداف آن هاست.

وی افزود: در این میان انجام امربه معروف و نهی از منکر می تواند در رعایت حجاب و حفظ عفت اسلامی کمک شایانی کند و از هنجارهای اسلامی جلوگیری کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گفت: تلاش در مسیر جهاد فرهنگی لازمه توفیق در مقابله با این توطئه شوم دشمنان است و لذا باید با مدیریت راهبردی علیه این جنگ نرم برنامه ریزی و وارد میدان عمل شویم.

ایشان در ادامه تاکید کرد: بدون تردید چنانچه نسل جدید دختران ما از ابتدای دوره بلوغ و با استفاده از روش‌های تشویقی علاقه‌مند به حفظ حجاب شوند، با وجود هجمه گسترده رسانه‌های غربی علیه حجاب و حتی با وجود معضلاتی که در مسیر محجبه بودن در جامعه وجود دارد، باز هم در حفظ عفت و حجاب ، کوشا و مقید خواهند بود.