پربازدیدترین ها

کد خبر: 225232 ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران سرپل ذهاب:

جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس منوچهر علی پور به یاران شهیدش پیوست.

بازی دراز 1404 :جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس منوچهر علی پور به یاران شهیدش پیوست و در مزارستان سرپلذهاب به خاک سپرده شد.

جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس منوچهر علی پور به یاران شهیدش پیوست.

 

عبدالرضا خانمحمدی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: همه عزت وسربلندی و آرامش وآسایش امروز خودرا مدیون دلاوریها، فداکاریها وایثارگریهای بزرگ مردانی همچون جانباز ۶۰ درصد منوچهر علیپور است.

وی افزود: این شهید جانباز در پیروی از اهل بیت پیامبر(ص) به ویژه سید سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، تفسیرگر واقعی واژه ایثار شده اند .

وی ادامه داد: بدون تردید حماسه فداکاریها واز خود گذشتگی های جانبازسرافراز در ذهن و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین همواره باقی و بالنده خواهد ماند .

وی در پایان ضمن تسلیت درگذشت جانباز هشت سال دفاع مقدس عزیزمان منوچهر علیپور به مردم شهیدپرور شهرستان سرپل ذهاب و خانواده های معظم شهدا وایثارگران به ویژه خانواده محترمشان، از خداوند متعال مغفرت وآمرزش برای آن عزیز سفرکرده و صبر وآرامش برای بازماندگان ایشان طلب کرد.

لازم به ذکر است، پیکر مطهر این شهید جانباز با حضور مسئولین شهرستان سرپلذهاب در مزارستان کل داود این شهر به خاک سپرده شد.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است