پربازدیدترین ها

کد خبر: 225222 ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰

بازدید مهندس جمالی نیا از روند رفع مشکلات آبرسانی دهستان پشت تنگ بخش مرکزی

بازی دراز۱۴۰۴: این بازدید که بمنظور بررسی آخرین وضعیت آبرسانی به روستا های حسن سلیمان، میر ولی شیرخان، بانی حوان، صالح مطاع، الیاسی احمد ،الیاسی محمود ، الیاسی کریم مهدی و مله رولان از مجموعه روستاهای دهستان پشت تنگ بخش مرکزی از اویل صبح پنج شنبه ۱۹ تیر ماه منتهی به بعداظهر انجام گردید .

بازدید مهندس جمالی نیا از روند رفع مشکلات آبرسانی دهستان پشت تنگ بخش مرکزی

مهندس جمالی نیا در جریان این بازدید ابراز نمود :هدف این بازدید میدانی ،بررسی تعهدات مصوبات ۱۴تیر ماه که در سالن جلسات فرمانداری با حضور معاونت محترم هماهنگی و امور عمرانی استانداری و مدیر عامل آبفا و مدیر کل امور روستایی و مسولان شهرستانی در کمیته حل مشکلات زیر ساخت آبرسانی به روستا هایی که با قطعی و بعضا افت فشار آب مواجه بودند انجام می گردد که مقرر گردیده بود اداره آبفا استان و شهرستان ظرف مدت یک هفته از تاریخ تشکیل این کمیته مشکلات کمبود و قطعی و بعضا افت فشار آب روستاهای پشت تنگ را حل و فصل نمایند .

که در رسیدن به این هدف هم اهالی این روستاها و مخصوصا امام جمعه محترم شهرستان ،مشارکت و همکاری خوبی داشتند . و هم بخشداری و دهیاران و ادارات و نیروی انتظامی و سپاه ناحیه و دادستان محترم همراهی و حمایت های تاثیر گذاری در اجراء و راه انداز پروژه داشتند .

امروز با بررسی ها بعمل آمده ،مشخص گردید روند کار در اجراء توسط آبفا هنوز به اتمام نرسیده ، که امیدوارم با بسیج امکانات و ظرفیت های لازم روند تامین آب و رفع نقایص تاسیسات در مسیر طول خط آب به تمام روستا ها توسط اداره آبفا استان و شهرستان عملیاتی و اجرایی گردد.