پربازدیدترین ها

کد خبر: 225221 ۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۰

بازدید سرزده مهندس جمالی نیا فرماندار شهرستان سرپل ذهاب از روند اجرای پروتکل های بهداشتی در روستاهای بخش مرکزی

بازی دراز۱۴۰۴: در جریان این بازدید ضمن تذکرات لازم به بعضی از واحدهای صنفی و خدمات رسان در رعایت پروتکل های بهداشتی و پوشیدن ماسک به صورت میدانی از روستاهای سراب ذهاب و کوئیک مجید بازدید به عمل آورد .

بازدید سرزده مهندس جمالی نیا فرماندار شهرستان سرپل ذهاب از روند اجرای پروتکل های بهداشتی در روستاهای بخش مرکزی

مهندس جمالی نیا در جریان این بازدید ، برچیده شدن و تعطیلی محیط نامناسب استراحتگاه کارگران غیر بومی(( غیر استان کرمانشاه)) که در محیطی نامناسب و تراکمی بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشت فردی و عمومی در یکی از روستاها با عنوان خوابگاه ایجاد شده بود . در دستور کار خود قرار داد و از مرکز بهداشت و انتظامی و دادستانی خواستار برچیده شدن وتعطیلی آن شد .

مهندس جمالی نیا ابراز نمود :این مرکز خوابگاهی که توسط احدی از ساکنین روستا با بکارگیری کارگران غیر بومی بدون رعایت الزامات و پروتکل های بهداشتی و محدویت ها و ممنوعیت های بیماری کرونا راه اندازی شده . خلاف مصوبات و تصمیمات ستاد مدیریت ملی ، استانی و شهرستانی کرونا دانست و هر گونه قصور در تعطیلی چنین مراکز مشابهی را تهدید علیه بهداشت و سلامت عمومی دانست و در ادامه از تعامل بین دستگاهی مرکز بهداشت ،انتظامی ،بخشدار مرکزی و دادستان محترم که تمهیدات برچیده شدن و تعطیل نمودن این محیط را فراهم نمودن تشکر کرد . 

مهندس جمالی نیا در پایان این بازدید از تمام دست اندرکاران آگاه سازی و آگاه بخشی که موضوع جلوگیری وقطع انتقال و شیوع کرونا را در اولویت کاری خود قرار داده اند تشکر نمود.