پربازدیدترین ها

کد خبر: 225208 ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۸

اولین جلسه ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404 :اولین جلسه ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب باحضور مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضاء با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

اولین جلسه ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

مدیرآموزش و پرورش سرپل ذهاب روح اله عباسیان در این جلسه با ارزشمند خواندن فعالیت های شورای پروژه مهر گفت: هدف پروژه مهر، آمادگی و حرکت به سوی کیفیت بخشی در بازگشایی مطلوب مدارس و ایجاد فضای با شور و نشاط و خاطره انگیز برای دانش آموزان است .  

عباسیان افزود: باید با بهره گيري ازتمامي امكانات موجود و بكارگيري نقطه نظرات ، پيشنهادات و راهكارهاي سازنده ی صاحب نظران اعم از همكاران اداري و آموزشي ، مديران مدارس ، اولياي دانش آموزان و … در جهت بازگشايي به موقع مدارس و هدايت نيروي انساني و امكانات موجود تلاش هاي ارزنده ای صورت گیرد .

وی ادامه داد: از طرفی تحقق اهداف متعالی آموزش وپرورش و همچنین لزوم توجه به روحیات و ویژگی‌های نسل جوان ایجاب می‌کند اداره امور مدارس مبتنی بر افزایش قدرت تصمیم‌گیری و مشارکت جویانه باشد تا بتوانیم فضای عمومی مدارس را پویا، پر نشاط و فعال نموده تا خلاقیت مدیران،معلمان و دانش آموزانرا به خوبی شکوفا و متجلی سازد.

در ادامه جلسه مدیران مدارس نظرات و پیشنهادات خود را جهت هر باشکوه تر برگزار شدن مراسم بازگشایی مدارس و پروژه مهر بیان نمودند.  

در پایان نیز به پاس قدردانی از زحمات یکساله مدیران ، با اهدای لوح تقدیر شد .

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزارنفر جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.