پربازدیدترین ها

کد خبر: 225196 ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷

در سرپلذهاب صورت گرفت :

برگزاری چهارمین دور جشنواره مالک اشتر در سپاه شهرستان

بازی دراز 1404:چهارمین دوره برترین های مالک اشتر در سرپلذهاب برگزار و رده های موفق و برتر سپاه ناحیه سرپلذهاب معرفی و تقدیر شدند .

برگزاری چهارمین دور جشنواره مالک اشتر در سپاه شهرستان

 

چهارمین دوره جشنواره برترین های مالک اشتر سپاه ناحیه سرپلذهاب با حضور فرمانده سپاه ، نماینده ولی فقیه در سپاه و پرسنل سپاه ناحیه در محل حسینیه این سپاه برگزار شد.

دراین جشنواره واحدها و رده های برتر سپاه ناحیه سرپلذهاب معرفی و دراین مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در این جشنواره اظهارداشت : این جشنواره در جهت ایجاد انگیزه بیشتر برای فعالیت بهتر و بیشتر هرساله اجرا میشود و رده ها و بسیجیان برتر سپاه ناحیه معرفی و تقدیر می شوند.

سرهنگ نوروز اکبری افزود : بسیج اسوه خدمت صادقانه و بی منت است ولی معرفی برترینها باعث ایجاد رقابت سالم شده و موجب ارتقاء کمی و کیفی خدمات میشود.

فرمانده سپاه ناحیه تصریح کرد : مالک اشتر اسوه ولایتمداری ، بصیرت ، شجاعت و خیر خواهی است و بسیجیان و پاسداران باید از این شخصیت بزرگ الگو برداری کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه نیز در ادامه اظهارداشت : جشنواره مالک اشتر با تدابیر نورانی رهبری انقلاب در ارتقاء و پیشرفت نیروهای مسلح بسیار تاثیر گذار بوده است .

حجت الاسلام مهدوی افزود : اجرای این جشنواره در سپاه پاسداران باعث ایجاد رقابت سالم در بین نیروها شده که این رقابت سالم باعث ارتقاء کمی و کیفی فعالیتها خواهد شد .