پربازدیدترین ها

کد خبر: 225158 ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

امروز صورت گرفت:

تقدیر از نفرات برتر مسابقات انشا نویسی و کتابخوانی اداره سوادآموزی شهرستان سرپل ذهاب

بازی دراز 1404 :تقدیر از نفرات برتر مسابقات انشا نویسی و کتابخوانی اداره سوادآموزی سرپل ذهاب با حضور رئیس آموزش و پرورش و رئیس اداره سوادآموزی شهرستان امروز صورت گرفت.

تقدیر از نفرات برتر مسابقات انشا نویسی و کتابخوانی اداره سوادآموزی شهرستان سرپل ذهاب

 

در این مراسم روح اله عباسیان مدیریت آموزش وپرورش شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از رئیس اداره سوادآموزی و کارشناسان این اداره گفت: این مسابقات با هدف گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در میان سواد آموزان و تقویت روحیه خودباوری برگزار شده است.  

وی افزود:نهضت سواد آموزی به عنوان یک سازمان فرهنگی در رسالت و سیاست های خود با هدف توسعه و تقویت فرهنگ عمومی جامعه و ارتقای سطح آگاهی های سوادآموزان، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تقویت روحیه خود باوری و مشارکت در بین مخاطبین و تشویق آنان و خانواده هایشان به حمایت از رونق تولید این مسابقه را برگزار کرده است.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب گفت:باید درجهت ترویج وتوسعه فرهنگ مطالعه ؛ روش باهم خوانی وبرای هم خوانی کتاب ها رادرخانواده ها توجه کنیم وسوادآموزان را در تقویت مهارت خوانش تشویق ودعوت کنیم.

در ادامه نوروز مروتی پور رئیس اداره سوادآموزی نیز از شرکت ۲۹۰ نفر از سواد آموزان دوره انتقال در این مسابقات خبر داد و گفت : از میان این سواد آموزان ۲۴ نفر در رشته های انشانویسی و کتاب خوانی مقام برتر را کسب کرده اند که با اهدای جوایزی از آنها تقدیر شد.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزارتن جمعیت و ۴۸کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.