پربازدیدترین ها

کد خبر: 224825 ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۸

فرماندار سرپلذهاب :

آموزش و پرورش نقش مهمی در ترویج فرهنگ پیشگیری از کرونا دارد/ آموزش و پرورش در بحران ها و حوادث مختلف همراه مردم بوده است

بازی دراز 1404 : فرماندار سرپل ذهاب گفت : آموزش و پرورش نقش مهمی در ترویج فرهنگ پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در جامعه دارد و باید با برنامه‌ریزی مناسب این کار را انجام دهد

آموزش و پرورش نقش مهمی در ترویج فرهنگ پیشگیری از کرونا دارد/ آموزش و پرورش در بحران ها و حوادث مختلف همراه مردم بوده است

محبت جمالی نیا در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اظهارداشت : آموزش و پرورش نقش مهمی در ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری کرونا دارد که لازم است با برنامه ریزی مناسب این کارفرهنگی را در برنامه های خود بگنجاند.

وی افزود : آموزش و پرورش یک پای همیت واراده و همراهی بامردم و ارائه خدمات در تمامی بحرانها و حوادث مختلف شهرستان بوده است.

فرماندار شهرستان افزود : ۵۷ مدرسه و ۲مرکز ورزشی در شهرستان بعداز زلزله نوسازی و ساخته شده است وامروز تمام فضاهای آموزش و پرورش در اختیار دانش آموزان و فرهنگیان قرارگرفته است .

ایشان بابیان اینکه فرهنگیان نقش مهمی در احرای برنامه آموزشی شاد دارند افزود : فرهنگیان ساعات بیشتری را برای اجرای برنامه شاد و آموزش و تربیت دانش آموزان شهرستان اختصاص دادند که قابل تقدیر وتشکر است .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : مراکز فرهنگی آموزش و پرورش لازم است که توسط دستگاههای عضو در شورای آموزش و پرورش تکمیل ، پاکسازی و تجایز شود تا مورد استفاده دانش آموزان و فرهنگیان قرارگیرد.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان درادامه این جلسه گفت : معلمین و فرهنگیان آموزش و پرورش در شرایط کرونایی � سلامتی خود مایه می‌گذاشتند و در مناطق مرزی و محروم ای که هیچ گونه امکانات اینترنتی نداشت به صورت داوطلبانه با رعایت تمام نکات بهداشتی نسبت به تعلیم و تربیت دانش آموزان آن مناطق اقدامی نمودند که قابل تقدیر است.

روح الله عباسیان افزود امتحانات پایانی امسال دانش آموزان در مقاطع مختلف بر اساس بخشنامه ها و ضوابط ارسالی با رعایت نکات بهداشتی برگزار خواهد شد و تمامی مقدمات برگزاری امتحانات در شهرستان فراهم شده است.