پربازدیدترین ها

کد خبر: 224812 ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۷

فرماندار سرپلذهاب خبر داد :

پاکسازی اردوگاه شهید باهنر سرابگرم برای استفاده آموزش و پرورش شهرستان

بازی دراز 1404 : فرماندار سرپلذهاب از پاکسازی اردوگاه شهید باهنر سرابگرم آموزش و پرورش شهرستان برای استفاده فرهنگیان و دانش آموزان خبرداد.

پاکسازی اردوگاه شهید باهنر سرابگرم برای استفاده آموزش و پرورش شهرستان

محبت جمالی نیا در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : اردوگاه شهید باهنر سرابگرم که در جریان آسیبهای زلزله به بخشهای خدمات رسان اختصاص یافته بود بعداز پیگیری و تلاشهای بسیار مجددا به آموزش و پرورش اختصاص پیداکرد تا برای موضوعات فرهنگی و تفریحی و ورزشی دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان مورد استفاده قرارگیرد.

وی افزود : این مجموعه در فصل تابستان و تعطیلات پیش رو همچون ایام قبل اززلزله برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و خانواده بزرگ فرهنگیان شهرستان محیطی مناسب و تاثیر گذار می باشد.

ایشان با تاکید بر نقش این مجموعه در فعالیتهای گروهی و پژوهشی ادامه داد: این مجموعه در فصل بازگشایی مدارس یکی از ظرفیتهای مهم در حوزه آموزش و پژوهش و فعالیتهای گروهی ، فرهنگی و اردویی برای بیش از ۱۷هزار دانش آموز جویای علم و بالندگی در شهرستان خواهد بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : اردوگاه شهید باهنر سرابگرم با نگاه ویژه استاندار و تامین اعتبارات لازم برای شروع و از سرگیری فعالیتهای فرهنگی ، آموزشی و پژوهشی و ورزشی دانش آموزان و فرهنگیان مرمت و آماده سازی خواهد شد.