پربازدیدترین ها

کد خبر: 224802 ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۵

به مناسبت عیدفطرصورت گرفت:

توزیع یک هزار و ۵۰۰ پک معیشتی مواسات وهمدلی کمکهای مومنانه در سرپلذهاب به همت کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)

بازی دراز۱۴۰۴: به مناسبت عیدفطر، یک هزار و ۵۰۰ پک معیشتی مواسات وهمدلی کمکهای مومنانه در سرپلذهاب به همت کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) توزیع شد.

توزیع یک هزار و ۵۰۰ پک معیشتی مواسات وهمدلی کمکهای مومنانه در سرپلذهاب به همت کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)

رخصی ،مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی (ره) استان کرمانشاه در حاشیه این رزمایش در گفتگو با خبرنگار ما گفت: کمیته امداد دراجرای فرمایشات رهبر انقلاب در راستای کمکهای مومنانه به نیازمندان وارد میدان شده است. وی افزود: در طی ماه مبارک رمضان ۳۰ آشپزخانه مهدوی در استان راه اندازی شده که بیش از ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم را پخت وبین نیازمندان توزیع کرده است .

 وی افزود: در همین راستا از محل کمک های خیرخواهانه و مومنانه و مردم نیکوکار استان، ۵۰ هزار سبد مواد غذایی حمایتی تهیه و در بین نیازمندان توزیع شده است که لازم است از همه خیرین نیکوکار قدردانی کنم. 

وی تصریح کرد: کمکهای مومنانه همچنان ادامه دارد و امیدواریم که خیرین و مومنین نیکوکار همچنان از کمیته امداد حمایت کرده و هچنان با کمکهای نقدی و غیرنقدی خود درکنار کمیته امداد ایستاده و یار و همراه ماباشند. 

منصوری رئیس کمیته امداد شهرستان سرپلذهاب در ادامه گفتگو با خبرنگار ما گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان در لبیک به ندای رهبر انقلاب رزمایش کمکهای مومنانه را دراستان و شهرستان سرپلذهاب اجرا کرد. وی با بیان اینکه ۶هزار بسته مواد غذایی از ابتدای این طرح دربین نیازمندان توزیع شده است، افزود: امروز یک هزار و ۵۰۰ بسته مواد غذایی در بین مددجویان کمیته امداد سرپلذهاب توزیع شد.

 وی ادامه داد: در طی ماه مبارک رمضان ۱۲ هزار پرس غذای گرم در آشپزخانه مهدوی پخت و در بین نیازمندان توزیع شده است. ایشان گفت: کمکهای مومنانه کمیته امداد به نیازمندان شهرستان همچنان ادامه خواهد داشت تا منویات رهبری معظم انقلاب محقق شود. سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد که سه هزار و ۴۰۰ خانوار آن در قالب هشت هزار و ۷۶۴ تن، زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان هستند.