پربازدیدترین ها

کد خبر: 224800 ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۴

امام جمعه سرپلذهاب:

عید فطر روز جلوه گاه وحدت و اقتدار اسلامی است / مردم در لبیک به ندای رهبر انقلاب از آزمون مواسات و همدلی در ماه رمضان سربلند بیرون آمدند

بازی دراز1404: امام جمعه سرپلذهاب گفت : عید فطر روز جلوه گاه همبستگی ، وحدت و اقتدار مسلمانان است که از مهمترین ضروریات کنونی جهان اسلام در برابر دشمنان می باشد .

عید فطر روز جلوه گاه وحدت و اقتدار اسلامی است / مردم در لبیک به ندای رهبر انقلاب از آزمون مواسات و همدلی در ماه رمضان سربلند بیرون آمدند

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز عید فطر شهرستان ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت : روز عید فطر روز جلوه گاه همبستگی ، وحدت و اقتدار اسلامی است .

وی افزود : یکی از مهمترین ضروریات جوامع اسلامی وحدت و همبستگی اسلامی است که باعث اقتدار جهان اسلام میشود.

 

ایشان بابیان اینکه دشمنان با اصل دین اسلام و قرآن مشکل دارند ادامه داد : اگر امروز در گوشه ای از جهان به مسلمانی ظلم می شود، اگر بیش از ۷۰سال فلسطینیان را آواره می کنند به دلیل شکاف و اختلافاتی است که بین مسلمانان ایجاد شدا است ولذا عید سعید فطر فرصت مناسبی برای تفکر جهان اسلام و شناختن دشمن اصلی و تقویت وتحکیم وحدت اسلامی است.

 

امام جمعه شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به کنترل بیماری کرونا در کشور اشاره کرد وضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت گفت : ستاد مبارزه با ویروس کرونا، پزسکان، پرستاران و کادربهداشت و درمان کشور  مجاهدانه در خط مقدم مبارزه با این بیماری جنگیدند و به توفیقاتی درزمینه کنترل بیماری دست یافتندکه قابل تقدیر است.

 

فاطمی نسب اذعان داشت : مردم نیز در این مدت پای کار بوده و درکنار مدافعین سلامت حضور داشتند و پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمودند که لازم است هم به خاطر رعایت شرایط قرنطینه هم بخاطر لبیک گفتن به ندای رهبر انقلاب و همکاری در برگزاری رزمایش کمک های مومنانه و دستگیری از نیازمندان جامعه درکنار سایر نهادهای حمایتی از این مردم فهیم و شریف قدردانی کنم.

 

ایشان با اشاره به وضعیت کشورهای غربی در دوران بیماری کرونا افزود : وقتی فرهنگ اسلام ناب محمدی را با فرهنگ وحشی غرب قیاس می کنیم تفاوت این دوفرهنگ قابل مشاهده است.

 

وی تصریح کرد : در کشورهای غربی که دم از تمدن می زنند همه مشاهده کردند که چگونه افراد کهنسال و سالخورده را از دریافت خدمات پزشکی محروم می کردند ولی در ایران اسلامی سن و سال بیماران هیچ تاثیری در دریافت خدمات پزشکی نداشت .

 

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب در پایان افزود: ملت ما قدر رهبری ، نظام و این مکتب را می دانند وتا زمانیکه گوش به فرمان رهبری انقلاب  باشند از تمامی میدانها سربلند بیرون خواهند آمد .