پربازدیدترین ها

کد خبر: 224780 ۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

روز قدس روز تبلور وعده الهی به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است

بازی دراز 1404 : فرماندار سرپلذهاب گفت: روز قدس روز تبلور وعده الهی به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است که با ایثار ، مقاومت و عدالت‌خواهی، خواب از چشمان، سر دمداران رژیم غاصب صهیونیستی می ربایند.

روز قدس روز تبلور وعده الهی به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است

محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما روز جهانی قدس یادگار دوراندیشی بی نظیر سیاسی، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: امروز سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر، پیوند عمیق همبستگی و فریاد مظلومیت بی مرز است که با حمایت از ملت فلسطین ، شاخص پایبندی به حقوق بشر و توجه به اصول انسانی به معنای واقعی شکل می گیرد.  

 

 

وی افزود: اگر نگاه اندیشمندانه و خردمندانه، معمار کبیر انقلاب در بیداری مسلمانان و در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس نبود. بی شک قدس از یاد جامعه جهانی رفته بود و رژیم غاصب و اشغالگر قدس و ایادی استکبار جهانی به اهداف شوم خود شان رسیده بودند.  

 

 

فرماندار شهرستان بیان کرد: اینک ، پرچم داری و آگاه بخشی جهان اسلام، تهدید خطر صهیونیسم را با هدایت گری راهبرانه مقام معظم رهبری مدظله العالی ،زمینه وحدت و همدلی بین مبارزان فلسطین و مسلمانان جهان را تا نابودی قطعی اسرائیل و احقاق حق مردم فلسطین تداوم خواهد داد و به وضوح مشخص گردیده که این مسئله اسلامی و انسانی با وجود بیماری کرونا کمرنگ نخواهد شد . بلکه با استفاده از ابزارها و روشهای ارتباط نوین و مجازی و با حضور موثر بار دیگر ثابت خواهیم کرد که روحیه ایثار و مقاومت و مبارزه را با همبستگی در کنار مردم مظلوم فلسطین تا سقوط صهیونیسم و آزادی قدس عزیز ادامه خواهیم داد.