پربازدیدترین ها

کد خبر: 224779 ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

روز قدس، روز وحدت مسلمانان و حیات دوباره اسلام است

بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت: بايد روز به روز اتحاد ، انسجام ، وحدت و قدرت نظامي كشورمان افزايش يابد تا بتوانيم در برابر زياده خواهي هاي آمريكا ، استكبار و اسرائيل غاصب ايستادگي كنيم.

روز قدس، روز وحدت مسلمانان و حیات دوباره اسلام است

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ماضمن محکومیت جنایتهای رژیم‌صهیونیست و آمریکای خبیث و گرامیداشت روز قدس اظهار داشت:امروزه طوفان عظيم الهي با قدرت بيشتر براي درهم كوبيدن خانه عنكبوت صهيونيستي به جلو حركت مي كند و اين رژيم غاصب روز به روز به اضمحلالش نزديك مي شود.

 

 

وی بیان کرد: روز قدس مبارزه با يك نظام سياسي نيست بلكه مبارزه با نظام سياسي ظالمانه با استكبار و سلطه گران جهاني است.

 

امام جمعه شهرستان افزود:بايد روز به روز اتحاد ، انسجام ، وحدت و قدرت نظامي كشورمان افزايش يابد تا بتوانيم در برابر زياده خواهي هاي آمريكا ، استكبار و اسرائيل غاصب ايستادگي كنيم.

 

فاطمی نسب با بیان اینکه روز قدس امسال با سالهای دیگر متفاوت است، افزود: مردم مظلوم فلسطین سالها در برابر جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی مقاومت و ایستادگی کردند و دیگر کشورهای اسلامی باید با الگوگیری از رشادت ها و ایثارگری های شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی که اسوه ای برای جهانیان در برابر استکبارستیزیان بود از این امت پشتیبانی و حمایت کنند و با پشتیبانی از ولایت فقیه راه دفاع از آرمان های ناب اسلام محمدی.ص. را ادامه دهیم.