پربازدیدترین ها

کد خبر: 224776 ۱۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲

امام جمعه سرپلذهاب:

روز قدس روز احیای اسلام است / نماز جمعه پایگاه محکم تقویت دین خداست

بازی دراز 1404 : امام جمعه سرپلذهاب گفت : روز قدس روز احیای اسلام است و بر همه مسلمانان واجب است که از مبارزات فلسطینیان علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی حمایت کنند.

روز قدس روز احیای اسلام است / نماز جمعه پایگاه محکم تقویت دین خداست

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان بااشاره به روز قدس اظهارداشت : روز قدس یادگار ارزشمند امام بزرگوار ما برای احیای دین اسلام است .

وی افزود : حضرت امام خمینی (رض) روز قدس را روز اسلام دانسته که باید دراین روز دین اسلام احیا شود .

نماز

ایشان بااشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد روز قدس عنوان داشت : رهبر انقلاب جهاد با صهیونیست را واجب دانسته و مسئله فلسطین را مسئله اصلی جهان اسلام برشمردند لذا برهمه مسلمانان واجب است که از ملت فلسطین حمایت کنند .

خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : ملت غیور ایران اسلامی به فضل خداوند در امتداد خون شهدای مقاومت خصوصا سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی تا نابودی کامل رژیم صهیونیستی در میدان مبارزه خواهند ماند.

فاطمی نسب در ادامه به برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه بعداز ماهها در شهرستان اشاره کرد وگفت : نماز جمعه پایگاه محکم تقویت دین خداست که بعداز چندین هفته به دلیل شیوع بیماری کرونا بازهم توفیق برگزاری آن بدست آمد که لازم است شکرگزار خداوند باشیم.

وی ادامه داد : پزشکان، پرستاران و پرسنل خدوم بیمارستانها ودریک جمله کادر بهداشت و درمان کشور ماههاست که با ایثار تمام در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا حضور دارند و توفیقات بسیاری را در زمینه کنترل و مدیریت این بیماری برداشته اند که شایسته تقدیر است .

امام جمعه شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت تصریح کرد : مردم شریف و فهیم ایران اسلامی در این روزهای سخت با رعایت نکات بهداشتی و انجام کمکهای مومنانه در لبیک به ندای رهبر انقلاب همواره در صحنه حضور داشتند که قابل تقدیر است .  

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به ماه مبارک رمضان اشاره کرد وگفت : ماه رمضان ماه مبارزه با هواهای نفسانی و ماه خودسازی است و مهمترین اثر روزه داری در ماه مبارک رمضان کسب تقوی و خودسازی است .