آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 224764 ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۱

محفل نورانی انس با قرآن کریم به مناسبت ماه رمضان ماه نزول قرآن در پادگان‌ابوذر شهرستان سرپلذهاب برگزار شد.

بازی دراز1404: محفل انس با قرآن همراه با ضیافت افطاری ویژه سربازان وظیفه در تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه صاحب‌الزمان (عج)با حضور فرمانده تیپ سرهنگ جلیل شاطری و ریاست عقیدتی سیاسی حجت الاسلام کوهستانی و ارکان و مسئولین این تیپ در تالار مراسمات کوی سازمانی ابوذر برگزار گردید.

محفل نورانی انس با قرآن کریم به مناسبت ماه رمضان ماه نزول قرآن در پادگان‌ابوذر شهرستان سرپلذهاب برگزار شد.

ریاست عقیدتی سیاسی تیپ ۷۱ ارتش ، حجت الاسلام کوهستانی در این مراسم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان اظهار داشت: قرآن نوری است که آیات آن روشنی بخش حیات بشر است و با تمسک و پیروی از این نور الهی می توان جامعه ای موفق و سر بلند داشته باشیم .

 

وی بیان کرد: با تمسک به قرآن باید با هر نیرو و قدرتی که داریم برای مقابله با دشمنان آماده باشیم و از جان و مال خود مایه بگذاریم و پیرو ولایت فقیه باشیم.

 

در ادامه این مراسم سرهنگ شاطری فرمانده تیپ ۷۱ در شهرستان سرپلذهاب بیان داشت: سربازی در نیروهای مسلح دارای جایگاه ارزشمندی است و سرباز نقشی اساسی در تامین و حفظ امنیت ایران اسلامی دارد.

وی افزود: ازجمله از شرایط سربازی سختی پذیری است. سختی پذیری به این معنا که در برابر هر گونه کار سخت واکنش صحیح را انجام دهیم و در سربازی حس وطن پرستی مسئولیت‌پذیری و قانونمند بودن و تقویت روحیه ایثار و از خودگذشتگی در سربازان تقویت می‌شود.

 

لازم‌به ذکراست، در ادامه مراسم از کارکنان وظیفه نمونه و چهره های برتر قرآنی با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

 

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰ هزارتن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.