پربازدیدترین ها

کد خبر: 224739 ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹

اولین جلسه ارتقاء اجتماعی سال جاری در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:اولین جلسه ارتقاء اجتماعی سال جاری با حضور معاون اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب و مدیران دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

اولین جلسه ارتقاء اجتماعی سال جاری در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

حسن‌پیرکرمی در این جلسه ضمن تاکیداتی بر توجه مدیران دستگاه های اجرایی در جهت افزایش ارتیاء اجتماعی و برطرف کردن موانع موجود ، گفت: امنیت مهمترین مولفه برای زیرساخت های زندگی اجتماعی است که باید برای ایجاد این امنیت تلاش کنیم و آن را ارتقاء دهیم.

 

وی افزود: شهرستان سرپلذهاب پس از زلزله دچار آسیب های اجتماعی زیادی شد که پس از آن طرح جمع آوری کانکس های مجردی و متکدیان و متجاهران توانست کمک شایانی در جهت جلوگیری از آسیب های اجتماعی داشته باشد از این رو از تیم مشترک ستاد جمع آوری کانکس های سطح شهر درخواست میشود به صورت جدی این موضوع ادامه دهند.

 

معاون فرمانداری سرپل ذهاب گفت: شهرداری نیز در امر جمع آوری نخاله های رها شده از ساخت و ساز واحدهای مسکونی در کوچه و معابرها توجه ویژه ای داشته باشد و در اسرع وقت انجام شود.

 

وی ادامه داد: سگ های ولگرد در فضاهای عمومی سطح شهر، موضوع جدی برای خطر سلامتی مردم است که باید شهرداری با همکاری کمیته اتلاف سگ‌های ولگرد تدابیرخاص بیندیشند و هرچه سریعتر اقدامات لازم را بکار گیرند.

 

پیرکرمی گفت: اتاق اصناف و اداره تعزیرات شهرستان نسبت به افزایش کرایه رانندگان بین مسیری بی تفاوت نباشند و هرچه سریعتر ضمن تذکرات لازم برخوردهای قانونی با متخلفین صورت گیرد.

 

وی تصریح کرد: نهادهای اداری حمایتی کمیته امداد و بهزیستی نسبت به اسکان افراد تحت پوشش که در کانکس به سرمیبرند توجه ویژه داشته باشند و هرچه سریعتر جهت ساماندهی و اسکان در زیرسقف تدابیر لازم بکار گیرند.

 

وی در پایان به مشکلات حوزه آب در سطح روستاها اشاره کرد و گفت: با توجه به آغاز فصل گرما و کمبود فشار آب، اداره امور آب شهرستان بازدید میدانی از روستاهای مورد هدف قرار دهد و نسبت به مرتفع کردن مشکلات اقدامات لازم بکار گیرد.