آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 224406 ۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸

اداره صنعت ،معدن و تجارت سرپلذهاب خبر داد:

ممنوعیت فعالیت تجاری فعالین صنفی غیر ضروری شهر و روستا تا روز ۲۲ فروردین ماه

بازی دراز۱۴۰۴:اداره صنعت ،معدن و تجارت سرپلذهاب گفت: فعالیت تجاری تمامی فعالین صنفی غیر ضروری شهر و روستا تا تاریخ ۲۲ فروردین ممنوع است.

ممنوعیت فعالیت تجاری فعالین صنفی غیر ضروری شهر و روستا تا روز ۲۲ فروردین ماه

منصور کاکایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: اصناف، کسبه و بازاریان شهرستان سرپلذهاب همدوش و همصدا با سایر اقشار مردم در اجرای دستورالعملهای طرح فاصله گذاری اجتماعی و در حمایت از جهادگران عرصه سلامت که در خط مقدم جبهه سلامت کشور در بیمارستانها و مراکز درمانی فعالیت می کنند نسبت به تعطیل کردن واحد‌های صنفی و تجاری خود با وجود تمام مشکلات و ضررهای حاصل از آن اقدام نموده و بار دیگر فهم و درک بالای خود از وضعیت کشور را به رخ جهانیان کشاندند.

 وی ضمن تقدیر و تشکر فراوان از این همت و ایثار والا و همراهی و مشارکت بسیار گفت: برابر دستورالعمل ابلاغی فعالیت تجاری تمامی فعالین صنفی غیر ضروری شهر و روستا تا تاریخ ۲۲ فروردین در همکاری با شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت مقابله با شیوع بیماری کرونا ممنوع بوده و فعالیت تا این تاریخ غیر مجاز و موجب برخورد قانونی و پلمپ واحد صنفی خواهد شد. 

وی تاکید کرد: بدیهی است که این تصمیم به جهت حفظ سلامت مردم شریف شهرستان و مقابله با شیوع بیماری کرونا در شهرستان اتخاذ گردیده است .